Witajcie. Stworzyłem właśnie pierwszą stronę internetową dla kolegi dotyczącej montażu klimatyzacji. Strona jest cały czas w budowie dlatego prosiłbym Was o jakieś rady co mogę zrobić lepiej. Dziękuję za każdą konstruktywną krytykę.
www.klimasosnowiec.pl
Jest ok , czytelnie :D
Stronka całkiem okej, prosta, ale w prostocie siła, tak jak kolega wyżej wspomniał cennik usług byłby spoko opcją. Dodatkowo zastanowiłbym się trochę nad kolorystyką strony, moim zdaniem aktualne kolory trochę do siebie nie pasują. W tym temacie mogę polecić narzędzie colors od adobe. Jak wpiszesz w google colors adobe to powinno wyskoczyć (narzędzie dobiera kolory pasujące do siebie) ;)
Całkiem fajna ta strona taka podstawowa :) Przydał by się na niej jeszcze cennik usług chociażby przykładowy.
Witam,
Jeżeli jest potrzeba, to chętnie pomógłbym w rozbudowie strony, można zrobić dużo lepszy layout. Mam zaprzyjaźnionego webmastera.