To na pewno też było na małą Atarynkę XL. Na 100 %%!!!
Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry The XVII Olympic Winter Games - Lillehammer 1994.
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!