dobra gra - dobry symulator piłki nożnej ma w miarę dobrą grafike jak na owe czasy to była rewelka.Istniejąca gra druż ynowa z wciągająca uczestnika rozgrywki.Gierka jest podzielona na rozgrywki Pucharek Świata Anco League Anco Cup.W grze istnieje możliwośc gry indywidualnej i drużynowej w co wciąga młodego gracza.Ja tej grze daję 8 bo jest ciekawa wciągająca nadługie wieczorki .Za poważny mankament tej gierki wymieniłbym grę z Joystickiem a a pusik w miarę dobrą graficzke... Więcej >>>
Ale jeżeli nie masz Joystick, proponuję zaglądnąć na stronę http://www.zophar.net/joy.html, i siągnąć emulator joystick, dzięki niemu można grać klawiaturą.