4D Prince of Persia

4D Prince of Persia
Producent i rok wydania:
K.A. Terebilov 1994
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.559 MB)
Zobacz także:
Prince of PersiaPrince of Persia 2Prince 2: The DuelPrince of Persia 3DThe Lost PersianMini PrincePrince of Persia: Shadow of Darkness

Ocena: ( 7.18 / 10 )
12345678910

Głosów: 11 Pobrano: 209 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
4D Prince of Persia:  4D Prince of Persia:  4D Prince of Persia:  4D Prince of Persia:
Kod/Tips: W grze działają następujące kombinacje klawiszy: Shift + + - dodanie czasu CapsLock+L - przejście do następnego poziomu Shift+T - dodanie... Więcej >>>

Recenzja - 4D Książę Persji

4D Książę Persji

Prince of Persia była bez wątpienia jedną z najpopularniejszych gier platformowych we wczesnych latach 90. (a może nawet wszech czasów). Wcielasz się w młodego księcia, który został uwięziony przez złego wezyra Jaffara, który chce samemu zasiąść na tronie, gdy sułtan jest poza miastem. Wezyr porwał także młodą księżniczkę i zmusza ją do małżeństwa.

Gra była głównie popularna dzięki wspaniałym animacjom (twórca Jordan Mechner użył procesu zwrotnego odtwarzania, w którym studiował wiele godzin filmu z biegiem i skakaniem swojego młodszego brata Davida w białych ubraniach, aby upewnić się, że wszystkie ruchy wyglądają idealnie), inteligentnemu projektowi poziomów i temu, że gra jest w czasie rzeczywistym, więc musisz bardzo szybko badać i rozwiązywać poziomy, aby osiągnąć sukces.

4D Prince of Persia to gra stworzona przez fana, Kirilla Terebilova. Twórca nie zmienił niczego z oryginalnej gry (grafika, animacje, sterowanie, dźwięki), ale stworzył nowy projekt poziomów, który czyni grę znacznie trudniejszą. Więc jeśli kiedykolwiek grałeś w Prince of Persia i pomyślałeś: "No, co za wspaniała gra, ale jest zbyt łatwa. Byłoby wspaniale, gdyby podwoili poziom trudności..." to teraz jesteś szczęśliwą osobą ;).

Bądź pewien, że jeśli podobała Ci się oryginalna gra, to pokochasz również 4D Prince of Persia.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 77
2023-04-08 21:26:20
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji 4D Książę Persji.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: