4x4 Off-road Racing

4x4 Off-road Racing
Producent i rok wydania:
Epyx 1988
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.106 MB)
Gra także w wersji:
Commodore 64 - 4x4 Off-road RacingAmiga - 4x4 Off-road Racing

Ocena: ( 6 / 10 )
12345678910

Głosów: 6 Pobrano: 50 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
4x4 Off-road Racing: Koniec paliwa :) 4x4 Off-road Racing: Ale jazda 4x4 Off-road Racing:  4x4 Off-road Racing: Mechanik 4x4 Off-road Racing: Wybieramy mape
Kod/Tips: Podczas jazdy naczysni jednoczesnie Q + I + F 12 + ~ Uruchomisz konsole. hanyman() - naprawa cienzaruwki ironman(1) - brak zniszczeń freeman() -... Więcej >>>

Recenzja - 4x4

4x4

4x44x4 OFF-ROAD RACING - czyli jazda terenowa. Jazda? To prostackie określenie nie oddaje charakteru prowadzenia superwozu z napędem 4x4. Kiedy oczy łzawią, a kurz wciska się między zęby. Kiedy maty kamień na drodze może zabić. W terenie? Tam, gdzie słowa serwis nie wymawia się w towarzystwie, a do zagotowanej chłodnicy można co najwyżej nasikać. Chcesz się sprawdzić? W tym rajdzie nie tak doświadczeni szefowie płakali za kierownicą.

Prawdziwe trasy są tylko cztery na świecie. Nie ma co grymasić, i tak do przejechania są wszystkie po kolei. Wycofanie się przed zaliczeniem całości poczytywane jest za słabość i odbiera honor rezygnującemu. Do wyboru tereny pustynne, błotniste i śnieżne, każdy na czterech poziomach trudności, od lamera po rządziciela. Czterej wyselekcjonowani producenci samochodów terenowych prześcigają się w propozycjach. Koncerny pokrywają wszelkie koszty - udział pojazdu w konkurencji to najwyższy prestiż dla fabrykanta.

Wybór właściwej maszyny jest sprawą najwyższej wagi. Tylko najlepszy sprzęt daje jakieś szanse w konkurencji. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na moc silnika, zużycie paliwa, ładowność bagażnika i pojemność baku.

Skoro jesteś już gotowy, facet z chorągiewką zaprasza na start. Przed tobą bezkresny horyzont, na drodze unoszą się kłęby kurzu wzbitego przez samochody rywali. Ruszasz z czwórki, i w chwilę potem czujesz ten pył w każdym zakamarku ciała. Konstatujesz radośnie, że droga pełna jest przeszkód Zarówno motoryzacyjnych, w postaci opon z felgami, jak i ekologicznych, w rodzaju kawałków drewna czy stosów kamieni. Slalom pomiędzy nimi jest skuteczny, dopóki udaje się trzymać drogi. Rosnąca na poboczach zielenina nie zachęca do wpadania. Równie destruktywne w kontakcie są przeszkody ruchome, czyli zapchlone pieski i pozostałe żywe plagi szos. Wykonywanie ewolucji drogowo-powietrznych przyprawić może o zaburzenie błędnika, ale z każdą kolejną bliższy jest postój dla dokonania napraw.

Przy swojej maszynie wszystko musisz zrobić sam, i nie ma na to rady. Alternatywą dla czasochłonnego dłubania przy uszkodzonej części jest przywiązanie jej sznurkiem i pokrycie śliną. Kontrolnie podaję opis lampek awaryjnych, jeśli będziesz miał czas na nie spojrzeć: ciśnienie oleju, ilość paliwa, ciśnienie powietrza w ogumieniu, temperatura silnika, korzystanie z wyciągarki, przełożenie, usterka nieznana, instalacja elektryczna, hamulce, poziom płynu w chłodnicy.

W jednym przypadku na sto uda ci się dojechać do końca. Jeśli przejedziesz trasę jako pierwszy, wiwatom i oklaskom nie będzie końca. Spienione panienki otworzą wielką butelkę gorącego szampana. A kiedy balanga skończy się o świcie, będziesz mógł powlec się spać. Naturalnie na rozłożonym siedzeniu w samochodzie.

Autor: Dedal
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 821
2018-07-18 19:41:55
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji 4x4.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: