Abandoned

Abandoned
Producent i rok wydania:
JaJ Productions 2008
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(12.585 MB)

Ocena: ( 9 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 2 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!

Recenzja - Opuszczony

Opuszczony

Jest to gra eksploracyjna, w której gracz steruje nieudanym eksperymentem genetycznym, próbującym uciec z opuszczonego laboratorium, w którym został stworzony. Gracz musi poruszać się przez labirynt, w którym znajduje się wiele przedmiotów do odnalezienia, takich jak broń, butle z tlenem, przełączniki, mapa i wiele innych.

Na mapie gry szare kwadraty oznaczają odwiedzone miejsca bez żadnych przedmiotów, czerwone kwadraty to miejsca, w których nadal znajduje się przedmiot, a kwadraty z literą "S" to miejsca, w których można zapisać stan gry.

Głównym celem gry jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu tlenku węgla, którym dysponuje gracz. Gracz zaczyna z 10 minutami tlenku węgla i musi w tym czasie odnaleźć nową butlę z tlenem, aby zdobyć kolejne 10 minut. W przypadku braku tlenku węgla gra kończy się. Gracz może kontynuować grę, szukając kolejnych butli z tlenem.

Sterowanie w grze jest proste. Poruszanie się odbywa się za pomocą strzałek, a strzelanie za pomocą klawisza "Z". Gracz może również używać klawisza "X", aby wchodzić w interakcję z przedmiotami takimi jak przełączniki. Klawisze "A" i "D" służą do zmiany przedmiotów, takich jak laser czy hiperprędkość.

Podsumowując, gra ta oferuje wiele ciekawych elementów, w tym eksplorację, zagadki i akcję. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w ucieczce z opuszczonego laboratorium.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 40
2023-04-15 11:15:29
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Opuszczony.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: