Alien's Return

Alien's Return
Producent i rok wydania:
ITT Family Games 1983
Platforma:
Atari 2600
Porady:
Pobierz grę
(0.003 MB)

Ocena: ( 1 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 8 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka Col 'N, Go Go Home Monster
Alien's Return:  Alien's Return:  Alien's Return:

Recenzja - Alien's Return

Alien's Return

Alien's Return- Gra wydana przez ITT Family Games jako odpowiedź na koszmarnego E.T, który był przyczyną krachu branży gier wideo. I choć nie mam miłych doświadczeń z E.T z 1982, postanowiłem optymistycznie podejść do gry. Jednak okazało się, że jest o wiele gorsza od swojego poprzednika.

Rozgrywka

Cel gry na początku jest niejasny, ja sam musiałem poczytać trochę o tej grze, żeby coś zrozumieć. Naszym celem w grze jest zdobycie czterech części rakiet, aby je zdobyć, musimy wejść w jedną z ośmiu baz i zmienić kolor, wtedy respawnuje się część rakiety. Jednak większość baz, do których wejdziemy mają przeciwnika, więc znalezienie odpowiedniej to kwestia szczęścia. Tu się też pojawia haczyk- części rakiet muszą być zebrane w określonej kolejności. Opróćz tego, w grze jest błąd- kiedy zmieniamy kolor, w częściach labiryntu pojawiają się "cukierki", których nie można wziąć. To sprawia, że gra w całości opiera się na szczęściu, nie na umiejętnościach gracza- za pierwszym razem przejdziesz grę w 10 minut, za drugim razem spędzisz na niej kilka godzin czekając, aż gra ci łaskawie da odpowiednią część rakiety. Nawet przeciwnicy zawalili. Przez większość czasu w ogóle nas nie gonią, a nawet jak zaczną, to można ich bardzo łatwo zgubić.

Grafika

Grafikę mogę określić jako w esy-floresy. Grafa nie jest zła, ale można było się bardziej postarać. Zwłaszcza, że był to rok 1983.

Dźwięki

Są, lekko mówiąc, okropne. Sprawy nie polepsza fakt, że czasami występują błędy.

Podsumowanie

Chcesz zagrać w grę, gdzie czekasz kilka godzin bez celu, aż gra ci poda właściwy element do kontynuacji gry? Zagraj w Alien's Return. 0.5/10

Autor: pewnaosoba
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 282
2018-03-29 10:01:53
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Alien's Return.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: