Army Men: Air Attack

Army Men: Air Attack
Producent i rok wydania:
3DO Company 2001
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(106.081 MB)
Gra także w wersji:
Game Boy - Army Men: Air AttackCommodore 64 - Army Men: Air Attack
Zobacz także:
Army Men IIArmy MenArmy Men: Sarge's HeroesArmy Men: Toys in Space

Ocena: ( 7 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 3 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka: Army Men: Air Combat
Latając helikopterem Huey, Chinook, Super Stallion lub Apache, musisz uratować i zapewniać wsparcie powietrzne innym żołnierzom armii, jednocześnie strzelając do wszystkiego, co się porusza.

Recenzja - Atak z powietrza!

Atak z powietrza!

Army Men: Air Attack - coverW Army Men: Air Attack tym razem małe plastikowe żołnierzyki atakują z powietrza, w tej gorącej grze akcji, w której gracz kontroluje różne helikoptery, podejmuje różne misje i używają różnych broni, aby zniszczyć złą armię Tan. Tym razem gracze wcielają się w Kapitana Williama Blade'a, wyjątkowego pilota, i muszą pokonać armię Tan w 16 różnych misjach. Dzięki swojej pięknej grafice, jak na owe czasy, szybkiej akcji, wsparciu dla wielu graczy i różnorodności misji (zakłóconej tylko przez wysoki poziom trudności), ta gra z pewnością jest godnym dodatkiem do bibliotek. Chociaż gra nie posiada scenek przerywnikowych ani wyraźnych elementów fabuły, nie jest to potrzebne. Wszystko, co musisz wiedzieć, to to, że Zielona Armia jest dobra, a Armia Tan zła. Gracz ma kontrolę nad czterema różnymi śmigłowcami, ale wszystkie oprócz pierwszego muszą być odblokowane w trakcie gry, co czyni misje jeszcze ważniejszymi.

Jedyny problem z grą, to jej trudność, ale ta przeszkoda może zostać pokonana przez praktykę i ćwiczenia. Pierwsze kilka misji to bułka z masłem, ale już czwarta lub piąta może sprawić trudności. Niektóre z bardziej skomplikowanych misji wymagają ochrony innych jednostek, co nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Na przykład jedna z wcześniejszych misji polega na eskortowaniu pociągu. Gracze muszą przemieszczać przedmioty, niszczyć przeszkody i uniemożliwić Tanom zniszczenie pociągu.

Sterowanie jest szybkie i łatwe, a zmiana broni jest dziecinnie prosta. Przycisk spustu odpala stały strumień kul z karabinu maszynowego, a przycisk A wystrzeliwuje rakiety, napalm i nawet spadochroniarzy. Rozrzucone są ulepszenia po mapach , które gracze mogą podnieść za pomocą dźwigu na pokładzie śmigłowca. Zazwyczaj dodają one pancerz i amunicję. Gracze mogą również używać dźwigu do podnoszenia przedmiotów, takich jak jabłka i kamienie, a zrzucanie tych większych przedmiotów na jednostki Tan jest szybkim i łatwym sposobem na ich zniszczenie. Gra jest pełna akcji, a obsługa wieloosobowa dla czterech graczy zapewnia wiele świetnej rozgrywki. Gracze mogą po prostu niszczyć się nawzajem, lub mogą rywalizować w różnych grach, takich jak Zdobądź Flagę lub Polowanie na Owady. Gracze mogą również współpracować w kampanii dla dwóch graczy, aby zniszczyć armię Tan.

Air Combat to wspaniała gra akcji, idealna dla tych, którzy szukają bezmyślnej, eksplozywnej rozrywki. Po prostu nie oczekujcie czegoś więcej niż to.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 98
2023-05-22 13:57:41
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Atak z powietrza!.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: