Blood Plasma Pak

Blood Plasma Pak
Producent i rok wydania:
Monolith Productions 1997
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(35.7 MB)
Zobacz także:
Blood II: The ChosenBloodBlood: Cryptic Passage

Ocena: ( 9.47 / 10 )
12345678910

Głosów: 15 Pobrano: 108 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Dodatek Blood Plasma Pak wymaga gry Blood.
Blood Plasma Pak:  Blood Plasma Pak:  Blood Plasma Pak: Musiałem zmienić broń... z tyłu za mną były... Blood Plasma Pak: Gruby Zombie + Lalka Voodoo Blood Plasma Pak:

Recenzja - Blood PP

Blood PP

Blood Plasma Pak to oficjalny dodatek do gry Blood, można go nazwać patchem do gry, i aby zadziałał musimy mieć grę Blood, a Plasma Pak instalujemy dokładnie do tego samego katalogu, co Blood.

Plasma Pak oferuje nam zupełnie nowy epizod „Post Mortem”, składający się z 9 części, nie są co prawda duże i nie zawierają rewelacyjnych zmian, w stosunku do oryginału i został zaprojektowane do kaszany kolejnych przeciwników, ale bardzo przyjemnie się gra. Ponad to dodatek zawiera nowych przeciwników np. kultyści walący dynamitami lub strzelający z działka elektrycznego, oraz zwiększoną i zmodyfikowaną siłę rażenia broni, tej już znanej z oryginału, co mogło by się wydawać, że to kiepski pomysł, ale to już sami zobaczcie (ale jadka!). A także mamy 4 mapki w trybie multiplayer i w sumie to było by na tyle co oferuje nam ten dodatek.


Blood Plasma Pak jest o wiele trudniejszym, a ilość biegający wrogów jest znacznie większa niż w oryginalnym Blood, jako po dodatku można było by się więcej spodziewać, jednak polecam go, szczególnie dla fanów tej magicznej gry!.

Autor: RoboCop
Ocena: 12345 (4.5) | Głosów: 2 | Odsłon: 1740
2011-05-05 21:31:11
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Blood PP.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: