Bundesliga Manager Professional

Bundesliga Manager Professional
Producent i rok wydania:
Kron Simulation Software 1991
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.768 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Bundesliga Manager ProfessionalAtari ST - Bundesliga Manager Professional

Ocena: ( 6.69 / 10 )
12345678910

Głosów: 16 Pobrano: 304 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka. The Manager.
Gra menedżerska, w której gracz kieruje drużyną piłkarską w niemieckiej Bundeslidze.
Bundesliga Manager Professional:  Bundesliga Manager Professional:  Bundesliga Manager Professional:  Bundesliga Manager Professional:  Bundesliga Manager Professional:
Kod/Tips: Można też zamiast A wcisnąć G i wtedy mamy trochę więcej kasy bez zawodników na sterydach - co ciekawe , im dłużej przetrzymamy klawisz G tym... Więcej >>>

Recenzja - Bundesliga Menedżer Zawodowy

Bundesliga Menedżer Zawodowy

Bundesliga Manager ProfessionalBundesliga Manager Professional to gra pierwotnie wydana w Niemczech pod nazwą Bundesliga Manager Professional, uważana jest za jedną z najlepiej opracowanych symulatorów-menadżerów drużyny piłkarskiej. Twoim celem jest przejęcie kontroli nad dość słabą drużyną z trzeciej ligi Bundesligi (warto dodać, że wszyscy gracze są rzeczywistymi zawodnikami z sezonu 1990), aby w końcu awansować do pierwszej ligi i uczynić ją mistrzem kraju. W angielskiej tytuł gry jest The Manager i wersja ta wygląda nieco inaczej - sezon jest już w latach 1992-1993, a Bundesligę zastąpiła angielska Premier League. Ale poza tym, gra jest taka sama.

Gracz jest jednocześnie trenerem, menedżerem i właścicielem stadionu. Oznacza to, że w twoje obowiązki wchodzi zarówno organizacja treningów zawodników i opracowywanie taktyk, jak i transfery zawodników (każdy ma szczegółową dokumentację z pięcioma podstawowymi cechami gry), poszukiwanie sponsorów dla drużyny (w zamian na przykład za reklamy na koszulkach) i nawet planowanie różnych ulepszeń na stadionie klubu, przy czym dla wielu opcji są osobne tryby, na przykład na ekranie opracowywania taktyki pokazywane jest boisko. Każda z drużyn (włącznie z twoją) ma ogólny wskaźnik siły od 1 do 100, zależny od poziomu umiejętności napastników, pomocników i obrońców, a po wygranej każdego meczu się zwiększa.

Z innych przyjemnych momentów jest możliwość oglądania meczów (czego brakuje w wielu podobnych grach): nie można wpłynąć na ich przebieg, ale przynajmniej gole i niebezpieczne sytuacje będą pokazywane, a te momenty nawet w 3D. Inną ciekawą cechą jest obecność wewnętrznej gazety, gdzie można przeczytać relacje z odbytych meczów. Grafika w grze jest trochę uboga - wszystkie tryby tablicowo-tekstowe są ułożone w formie pięknych menu, a niektóre z nich, jak już wspomniano, mają nawet obrazki. Same mecze są przedstawione, oczywiście, niezbyt ładnie, ale ponownie, jeśli weźmiemy pod uwagę podgatunek gry, to trzeba autorów gry pochwalić. Warto dodać, że można grać przeciwko innym graczą, którzy również prowadzą swoje drużyny, do czterech przeciwników.

Ogólnie rzecz biorąc, to bardzo interesujący i, co najważniejsze, niezbyt skomplikowany do opanowania menedżer piłkarski, który jest naprawdę ciekawy do gry, a ponadto jest jednym z najlepszych w swoim rodzaju w tamtych czasach, dlatego gorąco poleca się go fanom tego typu gier.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 199
2023-04-06 15:56:11
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Bundesliga Menedżer Zawodowy.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: