Chrono Trigger (PL)

Chrono Trigger (PL)
Producent i rok wydania:
Square 1995
Platforma:
Nintendo SNES
Porady:
Pobierz grę
(Plik nie dostępny!)
Zobacz także:
Chrono Trigger

Ocena: ( 10 / 10 )
12345678910

Głosów: 13 Pobrano: 1203 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Chrono Trigger (PL): Chrono Trigger (PL) Chrono Trigger (PL): Chrono Trigger (PL) Chrono Trigger (PL): Chrono Trigger (PL) Chrono Trigger (PL): Chrono Trigger (PL) Chrono Trigger (PL): Chrono Trigger (PL)

Recenzja - Przygody Chrono

Przygody Chrono

Japońskie gry rpg znacznie różnią się od tych z zachodniej części globu. Dla wielu jest to wada, jednak są takie tytuły, które po prostu trzeba znać. Jednym z nich jest Chrono Trigger.
Pierwsze co mnie uderzyło w grze to wygląd głównego bohatera. Kurcze, przecież on wygląda jak z Dragonballa! I nie był to ślepy strzał, za postacie odpowiada sam Akira Toriyama, doskonale znany ludziom urodzonym na początku lat dziewięćdziesiątych twórca Dragonballa. Głównym bohaterem jest Chrono (imie możemy zmienić, swoją drogą wygląda on trochę jak skrzyżowanie Goku z Gohanem) który po wpadnięciu na okolicznościowy festyn przenosi się w czasie za pomocą urządzenia jego koleżanki, co powoduje szereg zdarzeń, z którymi musimy się uporać. Po drodze zbieramy drużynę, która pomoże w walce i co kawałek uraczy nas komentarzem lub dyskusją. Walki swoją drogą nie są trudne, ale absolutnie mi to nie przeszkadzało. Głównym atutem gry jest świetna fabuła, którą aż chce się pchać dalej. Grafika jest bardzo kolorowa, w czasie całej przygody dominuje klimat wspaniałej przygody, co dodatkowo podkreśla skoczna muzyka. Jest oczywiście zaimplementowany system levelowania postaci, jednak nie mamy wpływu na to jak rozwija się nasza postać.
Podsumowując, nie znajdziemy w Chrono Trigger wysokiego poziomu trudności, który spowoduje, że będziemy obgryzali paznokcie przy każdej walce i otwierali szampana po zwycięstwie. Nie, tutaj satysfakcja płynie z czego innego. Ta gra ma po prostu hektolitry „tego czegoś”, co każe nam iśc dalej i zobaczyć jakie będą dalsze losy naszych bohaterów. Kto nie spróbuje, ten nawet się nie domyśla jak dużo traci.

Autor: tomek9007
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 877
2016-10-18 14:56:39
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Przygody Chrono.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: