Deadlock: Planetary Conquest

Deadlock: Planetary Conquest
Producent i rok wydania:
Accolade, Inc. 1996
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(28.376 MB)
Gra także w wersji:
Commodore 64 - Deadlock: Planetary Conquest
Zobacz także:
Deadlock II: Shrine Wars

Ocena: ( 8 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 2 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!

Recenzja - Deadlock: Planetary Conquest

Deadlock: Planetary Conquest

"Deadlock: Planetary Conquest" to strategiczna gra turowa stworzona przez Cyberlore Studios i wydana przez Accolade w 1996 roku. Gra ta łączy w sobie elementy zarządzania kolonią i rywalizacji o zasoby na obcej planecie. Oto recenzja "Deadlock: Planetary Conquest":

Grafika i dźwięk:
Grafika w "Deadlock" była zaawansowana jak na tamte czasy. Gra oferowała trójwymiarową grafikę izometryczną, która prezentowała planety, jednostki i budynki w przyzwoitej jakości. Każda z ras w grze miała swoje charakterystyczne modele jednostek i budowli. Warto również zaznaczyć, że grafika była kolorowa i wyrazista, co dodawało grze atrakcyjności wizualnej.

Dźwięk w grze był również solidny, choć nie wybitny. Oferowała odpowiednie efekty dźwiękowe, takie jak odgłosy jednostek i bitew, ale nie były to elementy, które wyróżniały grę.

Rozgrywka:
"Deadlock: Planetary Conquest" oferuje głęboką rozgrywkę strategiczną. Gracze wybierają jedną z siedmiu ras i próbują zdobywać i zarządzać terytorium na obcej planecie. Gra łączy elementy ekonomii, budowy infrastruktury i militarnej strategii. Gracze muszą zarządzać zasobami, rozbudowywać miasta i jednocześnie prowadzić wojny z innymi rasami.

Jednym z ciekawych elementów rozgrywki jest to, że każda rasa posiada unikalne jednostki i zdolności, co wprowadza elementy taktyczne do gry. W trakcie rozgrywki gracze muszą podejmować decyzje strategiczne dotyczące rozwoju swojej cywilizacji oraz wyboru sojuszników i wrogów.

Zawartość i autentyczność:
"Deadlock" nie posiada licencji na konkretny świat science fiction, ale tworzy własny świat z różnymi rasami i technologiami. To pozwalało twórcom gry na większą kreatywność i swobodę w projektowaniu rozgrywki.

Podsumowanie:
"Deadlock: Planetary Conquest" to gra, która jest dobrze zaprojektowaną i rozbudowaną produkcją w gatunku strategicznych gier turowych. Oferuje głęboką i wymagającą rozgrywkę, która może dostarczyć wielu godzin zabawy. Unikalne cechy każdej rasy i różnorodność strategii, które można zastosować, sprawiają, że gra jest interesująca i zróżnicowana. Choć gra została wydana w latach 90., to wciąż może przyciągać miłośników gier strategicznych, którzy cenią sobie klasyki tego gatunku.

Autor: ZbysiuGamer
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 676
2023-09-17 15:03:27
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Deadlock: Planetary Conquest.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: