Detroit

Detroit
Producent i rok wydania:
Impressions 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(2.392 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Detroit

Ocena: ( 6.75 / 10 )
12345678910

Głosów: 8 Pobrano: 181 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra symulacyjna, w której gracz kieruje fabryką samochodów i musi zarządzać zasobami, aby przetrwać na rynku.
Detroit: Wasztat mechaniczny. Detroit: Testy na naszym nowym samochodzie. Detroit: Projektowanie nowego auta. Detroit: Nasze biuro. Detroit: Ustawienia gry i wystartowanie.
Kod/Tips: Aby mieć dużo pieniędzy zapisz swoją grę, otwórz odpowiedni plik z zapisaną wcześniej grą (plik ten ma rozszerzenie .sav) i zmień bajty od offsetu 02... Więcej >>>

Recenzja - Samochodowy Rynek

Samochodowy Rynek

Strategia ekonomiczna, poświęcona zdobyciu monopolu na rynku produkcji samochodów.

DetroitGra rozpoczyna się w 1908 roku, kiedy samochody były jeszcze czymś niezwykłym. Grasz jako prezes firmy motoryzacyjnej i na początku gry sytuacja wydaje się bajkowa: praktycznie nie masz konkurencji, masz mnóstwo pomysłów, pieniędzy i świetne perspektywy na przyszłość. Nic nie przeszkadza cieszyć się prawie medytacyjnym gameplay'em: projektować nowe modele samochodów (a propos, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć swoje własne auto), troszczyć się o finansowe dobre samopoczucie (na szczęście póki co jest to łatwe - pieniędzy jest dużo) i promować swoje produkty na rynku.

Ale czas nieubłaganie upływa i wkrótce sielanka kończy się. Technologie rozwijają się błyskawicznie, samochody z niewyobrażalnego luksusu stają się częścią codziennego życia, pojawia się wiele konkurencyjnych firm... I na tym etapie trzeba już zastanowić się, jak przetrwać w nowym, surowym świecie. Prawie na pewno trzeba będzie rozszerzyć produkcję, zakładać fabryki za granicą i pilnować konkurencji na wewnętrznym rynku (tj. aby jeden model stworzony przez ciebie nie konkurował z innym twoim).

DetroitTa gra jest wspaniałym prezentem dla miłośników retro, ponieważ daje wiele swobody dla wyobraźni i pozwala nie tylko podziwiać stare samochody, ale także złożyć swoją własną lub ulepszyć istniejącą. Doskonała ręcznie rysowana grafika dodaje grze klimatu, umożliwiając zobaczenie jej z różnych perspektyw, aż do własnego biura.

W momencie wydania, gra była w pewnym sensie unikalna i dopiero kilka lat później została pokonana przez wydanie Motor City. Jednak nie należy zapominać o tym, że to wspaniała inteligentna strategia ekonomiczna, w stanie zadowolić gusta fanów gatunku.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 47
2023-04-09 16:34:44
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Samochodowy Rynek.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: