DOOM: Collector's Edition

DOOM: Collector's Edition
Producent i rok wydania:
id Software 2001
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(24.43 MB)
Gra także w wersji:
Nintendo SNES - DOOM: Collector's EditionZX Spectrum - DOOM: Collector's Edition
Zobacz także:
DoomDoom 2Doom 6666Doom: The MovieDoom: Fall of MarsChacal 3DFinal DOOM: The Plutonia ExperimentFinal DOOM: TNT: EvilutionThe Ultimate DOOMDoom64 EXDoom 2DDoom 0.2Duck Doom DeluxeDoom: Legions RevisitedThe Lost Episodes of DoomDoom 0.5Doom Press Release BetaDoomed

Ocena: ( 9.83 / 10 )
12345678910

Głosów: 6 Pobrano: 190 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Zawiera Doom 2: Hell on Earth, Doom 2: Plutonia Experiment, Doom 2: TNT - Evilution i The Ultimate Doom.

Recenzja - Edycja kolekcjonerska

Edycja kolekcjonerska

Doom: Collector's Edition

Technologiczny przełom (na tamte czasy) w grach akcji o tematyce bojowej, Doom wprowadził nowy silnik graficzny 3D, który wstrząsnął światem gier. Połącz to ze wściekłym żołnierzem i kilkuset demonami z piekła i masz megahit. Faktycznie, został uznany za najgorętszą grę akcji 3D kiedykolwiek stworzoną i jest najczęściej instalowanym oprogramowaniem wszechczasów (W tamtym czasie).

Kiedy mówię „W tamtym czasie”, odnoszę się do połowy lat 90. Gry Doom prowadziły branżę gier FPS i środowisk 3D. Wszystko to można było uruchomić na już staroświeckim procesorze 486mhz. Oto teraz mamy całe Doom na jednym wspaniałym dysku. Obecni gracze może nie doceniają niskiej rozdzielczości grafiki lub całkowitej gry na klawiaturze, ale miej pewność, że każdy prawdziwy gracz powinien mieć to w swojej kolekcji.

Dobra, oto o co chodzi w edycji kolekcjonerskiej.

  • Ultimate DOOM
    Jesteś kosmicznym marines uzbrojonym tylko w pistolet. Twoim zadaniem jest znalezienie bardziej znaczącego uzbrojenia, przebicie się przez atak nieumarłych marines i mutantów demonów z piekła oraz nawigowanie się po radioaktywnym księżycowym kompleksie. Aby przetrwać, musisz przejść przez 27 okropnych poziomów Doom.
  • DOOM II
    Dobra, Ultimate Doom zaostrzył Ci apetyt na więcej. Zagraj w Doom 2. Siły świata podziemnego opanowały Ziemię. Miliony ludzi zginęły, a to od Ciebie zależy ratunek dla ludzkości. Jest prawie dwa razy więcej złoczyńców, przez których musisz się przedrzeć, więcej poziomów i kilka nowych zabawek do wypróbowania na nowych potworach.
  • Final DOOM
    To już finałowa część legendarnych gier z serii Doom. Dwie nowe 32-poziomowe epizody z pełnymi historiami pozwalają ci dokończyć to, co zacząłeś. Więcej zombie z karabinem maszynowym, wskrzeszonych, piekielnych rycerzy i cyber-demonów niż w jakimkolwiek innym DOOM w historii.

Teraz przejdźmy do sedna sprawy. Jeśli spojrzeć na dzisiejszą ofertę grafiki 3D, to nie ma porównania. Myślisz, że DOOM jest starożytny... no cóż, faktycznie jest. Ale właśnie w tym tkwi piękno tej gry. To była spektakularna gra, która wyznaczyła standardy dla przyszłych produkcji... Quake, Unreal... wiesz o co chodzi. Prawdziwy kolekcjoner gier powinien już mieć je w swojej kolekcji. Jeśli jeszcze ich nie posiadasz, to to zestawienie trzech części w jednym wygodnym pakiecie to najlepsza okazja.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 44
2023-04-10 19:49:43
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Edycja kolekcjonerska.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: