Duke Nukem 3D: Atomic Edition

Duke Nukem 3D: Atomic Edition
Producent i rok wydania:
3D Realms Entertainment 1996
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(82.19 MB)
Zobacz także:
Duke Caribbean: Life's A BeachDuke it out in D.C.Duke Nukem 3DDuke: Nuclear WinterStarship Troopers TCLameDukeDuke Nukem 2Duke NukemDuke!ZONE IIDuke Nukem's Penthouse ParadiseDuke Nukem: Manhattan ProjectDave GnukemDuke Nukem ZZTDuke Nukem 3D Atomic Edition PlusDuke Nukem: Waiting For ForeverBorg NukemBalls of SteelDuke Nukem 64Duke Nukem 3D (PL)Duke Nukem: Endangered Species

Ocena: ( 9.2 / 10 )
12345678910

Głosów: 15 Pobrano: 169 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty w formacie BIN/CUE. Zawiera program DosBoxRun ułatwiający uruchomienie gry w DosBox.
Duke Nukem 3D: Atomic Edition:  Duke Nukem 3D: Atomic Edition:  Duke Nukem 3D: Atomic Edition:  Duke Nukem 3D: Atomic Edition:  Duke Nukem 3D: Atomic Edition:

Recenzja - DN3D: Wydanie atomowe

DN3D: Wydanie atomowe

Duke Nukem 3D Atomic EditionDuke Nukem 3D: Atomic Edition to popularna gra komputerowa typu first-person shooter wydana w 1996 roku przez firmę 3D Realms. Gra jest kontynuacją serii gier o przygodach postaci o nazwie Duke Nukem.

W grze wcielasz się w postać Duke'a Nukema, który musi stawić czoła inwazji obcych na Ziemię. Gracz przemierza różne poziomy i walczy z przeciwnikami, zarówno ludzkimi jak i pozaziemskimi, przy użyciu różnorodnej broni. Gra oferuje również możliwość korzystania z przedmiotów takich jak apteczki, kamizelki kuloodporne czy okulary noktowizyjne.

Duke Nukem to twardymfacet, nieustraszony wojownik i miłośnik kobiet. Akcja gry rozgrywa się w futurystycznym mieście Los Angeles, które zostało zaatakowane przez obcych. Duke Nukem musi przejąć kontrolę nad sytuacją i powstrzymać inwazję, niszcząc kolejne fale przeciwników i odkrywając sekrety intrygujących poziomów.

Duke Nukem 3D Atomic EditionGra składa się z 28 poziomów, które rozgrywają się w różnych miejscach, takich jak miasta, tunele, bazy kosmiczne czy hotele. Duke Nukem musi stawić czoła różnorodnym przeciwnikom, w tym cyborgom, kosmitom i innym stworom oraz bossom.

Gra cieszyła się dużą popularnością dzięki świetnej grafice, dynamicznej rozgrywce oraz poczuciu humoru, które towarzyszy graczowi na każdym kroku. Duke Nukem 3D: Atomic Edition zawierała dodatkowo nowe poziomy, bronie oraz tryby gry, co zwiększało jeszcze bardziej atrakcyjność rozgrywki.

Ogólnie rzecz biorąc, Duke Nukem 3D: Atomic Edition to klasyczna gra akcji, która wciąż cieszy się uznaniem wśród graczy i stanowi ważny punkt w historii gier komputerowych.


Duke Nukem 3D: Plutonium PakGra Duke Nukem 3D: Atomic Edition zawierała dodatek Duke Nukem 3D: Plutonium Pak w którym to Duke Nukem zostaje zmuszony do powrotu do akcji. Wydaje się, że mimo otrzymania porządnej nauczki w Duke Nukem 3D, obcy nie poddają się i stworzyli teraz Królową, która będzie ich nowym przywódcą. Duke rusza na łowy, aby zabić Królową i nauczyć obcych kolejnej lekcji.

Duke Nukem 3D: Plutonium Pak to dodatek który dodaje nowy odcinek składający się z 11 poziomów, zatytułowany The Birth.

Duke Nukem 3D Atomic EditionNowy odcinek wprowadza nowych przeciwników: Protector Drone, którzy mogą ranić Duke'a swoimi szponami lub strzelać do niego promieniami, a także Pig Cop Tank - imponującą maszynę wyposażoną w zabójcze karabiny maszynowe. Pojawia się także nowa broń - Microwave Expander, która powiększa obcych do granic wytrzymałości, aż wybuchną. I oczywiście, jest nowy boss do pokonania - sama Królowa Obcych.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 53
2023-04-05 15:02:33
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji DN3D: Wydanie atomowe.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: