Emergency: Fighters for Life (PL)

Emergency: Fighters for Life (PL)
Producent i rok wydania:
Sixteen Tons Entertainment 1998
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(42.421 MB)

Ocena: ( 8.75 / 10 )
12345678910

Głosów: 12 Pobrano: 179 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Emergency: Fighters for Life (PL):  Emergency: Fighters for Life (PL):  Emergency: Fighters for Life (PL):  Emergency: Fighters for Life (PL):  Emergency: Fighters for Life (PL):

Recenzja - Bojownicy o życie

Bojownicy o życie

Emergency: Fighters for Life to strategia poświęcona życiu ratowników, ratownicy wszystkich rodzajów stają to walki o ratowanie życia ofiar i zmagają się z niebezpieczeństwem. Oczywiście, aby ich praca była skuteczna, potrzebują centrum zarządzania i koordynacji, w roli której występuje gracz.

Emergency: Fighters for LifeGłównym celem misji jest uratowanie wszystkich poszkodowanych. Oczywiście, z każdą sekundą prawdopodobieństwo, że zamiast człowieka ratownicy otrzymają trupa, wzrasta, więc trzeba działać bardzo szybko. Gra jest trudna, ale nie dlatego, że twórcy specjalnie kombinowali w tworzeniu sytuacji gry. Po prostu zwiększyli maksymalną liczbę kliknięć myszą potrzebną do uratowania kilometra życia. Na tle tego blakną nawet niezłe, w zasadzie, grafiki, a także bardzo zabawne zróżnicowanie samych misji.

Proces gry został zaprojektowany w taki sposób, że pośpiech sprowadza się do prawie odruchowego posługiwania się myszką, co jest jednym z najgorszych rodzajów pośpiechu w grach komputerowych. To właśnie stanowi o całej trudności gry. Metoda "zawołaj ich wszystkich" jest dobrze znana wszystkim, tylko zazwyczaj prowadzi do zabicia hord potworów, a nie ratowania mieszkańców. W tym przypadku proces jest zrealizowany, delikatnie mówiąc, słabo. Największe rozdrażnienie wywołuje fakt, że wiele obiektów jest wykonanych w rozmiarze trzy na trzy piksele, a trafienie w nie w panice podejmowanej w celu ratowania kolejnego członka społeczeństwa jest bardzo trudne. A każdemu z podwładnych trzeba wydać rozkaz samodzielnie, w przeciwnym razie będą stać i dłubać w nosie.

Przechodzenie misji jest całkowicie liniowe, co zbliża Emergency: Fighters for Life do łamigłówki. Zwykle nawet jednej ofiary nie możesz stracić, bo misja okazuje się nieudana.

W rezultacie, przeprowadzenie misji sprowadza się przede wszystkim do doskonalenia umiejętności posługiwania się myszką. To prowadzi do tego, że niezłe zamysły twórców sprowadzają się do żmudnego klikania, odpowiedniego tylko dla wytrwałych i spokojnych osób (osoby niespokojne rozbiłyby monitor na trzeciej misji, a niezdecydowani po prostu usunęliby grę).

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 58
2023-04-10 21:57:23
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Bojownicy o życie.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: