Entity

Entity
Producent i rok wydania:
Loriciel 1994
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(3.516 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Entity

Ocena: ( 6.5 / 10 )
12345678910

Głosów: 2 Pobrano: 34 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra zręcznościowa, w której gracz kontroluje statek kosmiczny i musi pokonać przeciwników na różnych poziomach.
Entity:  Entity:  Entity:  Entity:

Recenzja - Anthemis

Anthemis

EntityEntity to opowieść o gorącej bohaterki Anthemis, wojowniczki, która dzięki swemu ognistemu urokowi chce uspokoić ohydnego demona Entity. Dla programistów był to wyzwaniem, by ubrać swoją atrakcyjną bohaterkę w seksowną skórę i stworzyć przynajmniej wizualnie zachęcającą grę akcji z przygodą. Jednak piękna grafika to tylko połowa sukcesu...

I nawet kobiece wdzięki same w sobie nie są wystarczające, aby zaimponować takiego demona Entity, dlatego przewidująca Anthemis ma zawsze pod ręką laser i dzięki zebranym dodatkom może działać jako potrójny wystrzał, miotacz ognia lub rozpraszacz błysków. Przed tym jednak konieczne jest zdobycie odpowiedniego ekwipunku. Niektóre obszary nie są dostępne, dopóki nie zdobędzie się kluczy symboli, a trzeba też poradzić sobie z platformami i czEntityasami sprawdzić zwoje, które dają zaszyfrowane wskazówki na temat miejsca znalezienia fragmentu. Kreatywność w rozwiązywaniu zagadek jest kluczowa, a umiejętność szybkiego reagowania na ataki wrogów jest również ważna. Czasami trzeba unikać formacji wrogów, które niespodziewanie pojawiają się i szybko atakują, co wymaga precyzyjnych skoków i szybkich reakcji.

EntityGra mogłaby być bardziej dopracowana pod względem grywalności, ale programiści zadbali o techniczną stronę gry. Multi-kierunkowe przewijanie w każdym kierunku jest bardzo płynne, a gracz ma możliwość odkrywania nieznanych obszarów przez kucanie. Grafiki tła są bardzo dopracowane, a animacje postaci i wrogów są bardzo zróżnicowane i dopracowane. Muzyka i dźwięki w grze są również solidne i dodają klimatu.

EntityMimo to, Entity to gra z dwoma stronami medalu. Chociaż prezentacja jest bez zarzutu, słabości w nieco niedopracowanym systemie rozgrywki jest ciężko zatuszować.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 40
2023-04-05 17:48:32
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Anthemis.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: