F1 World Championship Edition

F1 World Championship Edition
Producent i rok wydania:
Lankhor 1994
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.381 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - F1 World Championship EditionNintendo SNES - F1 World Championship Edition
Zobacz także:
VroomOfficial Formula One RacingF1 World Grand Prix

Ocena: ( 7.15 / 10 )
12345678910

Głosów: 13 Pobrano: 246 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Aka: Formula One Vroom, F1, Formula One, Lankhor F1.
Gra wyścigowa, w której rywalizujesz na torach Formuły 1. Gra oferuje wiele różnych trybów rozgrywki oraz opcji konfiguracji samochodu.
F1 World Championship Edition:  F1 World Championship Edition:  F1 World Championship Edition:  F1 World Championship Edition:  F1 World Championship Edition:
Kod/Tips: Zapisz grę, używając następujących imion: SPEEDY - dodatkowy tor (musisz rozpocząć Quick Race i przerwać go, aby tor się pojawił) MUZFRANK... Więcej >>>

Recenzja - F1: Edycja Mistrzostw Świata

F1: Edycja Mistrzostw Świata

F1 World Championship Edition to bardzo niedoceniona symulacja wyścigów Formuły 1, wydana w 1994 roku przez Domark. Gra daje ci szansę prowadzenia samochodu F1 na wszystkich 16 torach kalendarza FIA w tamtym roku.

F1 World Championship Edition oferuje wiele opcji: możesz wybierać między różnymi trybami gry: Arcade, Trening i Wyścigi. W momencie konfiguracji ustawień swojego samochodu przed wyścigiem, musisz wybrać, czy chcesz automatyczną czy manualną skrzynię biegów oraz liczbę okrążeń w wyścigu. Możliwe jest również granie przeciwko innemu przyjacielowi przez internet, co jest bardzo ważną funkcją w grze. W tej grze masz skalę z 4 rodzajami trudności do wyboru: początkujący, amator, ekspert i profesjonalista. Przed rozpoczęciem gry musisz przejść do ustawień i skonfigurować klawisze. Tryb Arcade jest moim zdaniem najlepszy w grze, ponieważ to właśnie w nim najbardziej czujesz grę. Możesz prawie przejechać przez każdy zakręt, nie tracąc hamulców - nie jest to bardzo realistyczne, ale daje dużo zabawy. Zakończ trzy wyścigi na podium, a wygrasz grę. Tryb wyścigowy jest oczywiście bardziej realistyczny i dłuższy: musisz ukończyć sezon F1, rozpoczynając od eliminacji. Przed każdym wyścigiem możesz skorzystać z ustawień dla swojego samochodu oraz odwiedzić pit-stop podczas każdego wyścigu, aby zatankować paliwo i dokonać drobnych poprawek. Sterowanie i kontrolowanie samochodu są trudniejsze niż w trybie Arcade, a do dobrej gry potrzeba dużo praktyki, zwłaszcza że przeciwnicy komputerowi są trudni do pokonania.

F1 World Championship Edition da ci wiele godzin zabawy, zwłaszcza gdy prowadzisz samochód w dół z prędkością 200 km/h lub gdy twój samochód uderza w inne samochody i unosi się w powietrzu. To nie jest poważna symulacja wyścigów, a jeśli szukasz gry F1 pełnej realizmu, to będziesz zawiedziony tą grą, ponieważ jest to gra wyścigowa w stylu arcade.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 30
2023-04-06 20:50:44
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji F1: Edycja Mistrzostw Świata.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: