Freeciv 2.1.8

Freeciv 2.1.8
Producent i rok wydania:
FreeCiv Team 1995
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(13.296 MB)
Zobacz także:
Advanced CivilizationCivilization (wersja Windows)Sid Meier's CivilizationSid Meier's Civilization IISid Meier's CivNetCivilization II: Test of Time

Ocena: ( 6.5 / 10 )
12345678910

Głosów: 6 Pobrano: 51 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Freeciv 2.1.8:  Freeciv 2.1.8:  Freeciv 2.1.8:  Freeciv 2.1.8:  Freeciv 2.1.8:

Recenzja - FreeCiv

FreeCiv

FreeCiv to gra, która jest hołdem złożonym Cywilizacji II Microprose’u. Stale jest rozwijana, bo proponowana na https://stare.e-gry.net/  wersja 2.1.8 została już poprawiona do wersji 2.6.2 (stan na kwiecień 2020).
W tej darmowej grze zaczynamy od posiadania jednej grupy osadników, który wybieramy naszym zdaniem optymalne miejsce do założenia pierwszego miasta. Potem zaś czekamy, aż mieszkańcy zbiorą odpowiednią ilość żywności i populacja przyrośnie. Oczywiście w międzyczasie każemy im coś produkować. Na początku do wybory są tylko nowi osadnicy lub milicja do obrony, ataku lub eksplorowania świata. Jednak jeśli cześć przynoszonych przez naszych obywateli zysków przeznaczymy na badania, to możliwości budowy będą się powiększać. Dojdą nowe, lepsze jednostki wojskowe, nowe budynki i cuda świata. Te ostatnie bardzo ułatwiają rozgrywką, ale na początku bardzo trudno je zbudować. Nie ograniczają się do znanych z historii 7 cudów świata starożytnego. Cudem Świata może być budowla np. Piramidy lub wydarzenie np.: wynalezienie leku na raka. Gra daje wiele możliwości do rozwoju i wygrania. Oczywiście najwięcej zyskamy walcząc i siłowo eliminując wrogów, ale dzięki dyplomacji i szpiegom też możemy wiele zyskać. Możemy nastawić się na eksterminację wrogów lub na wybraną przez podbój kosmosu.

Autor: MarDeb
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 181
2020-04-23 19:24:22
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji FreeCiv.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: