Genghis Khan II: Clan of the Gray Wolf

Genghis Khan II: Clan of the Gray Wolf
Producent i rok wydania:
KOEI Co., Ltd. 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.87 MB)
Gra także w wersji:
Nintendo SNES - Genghis Khan II: Clan of the Gray Wolf

Ocena: ( 7.17 / 10 )
12345678910

Głosów: 6 Pobrano: 97 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Genghis Khan II: Clan of the Gray Wolf:  Genghis Khan II: Clan of the Gray Wolf:  Genghis Khan II: Clan of the Gray Wolf:  Genghis Khan II: Clan of the Gray Wolf:  Genghis Khan II: Clan of the Gray Wolf: Menu i ustawienia gry.
Kod/Tips: Łucznicy pod każdą postacią-  obronna w mieście na wejściu za mury  może być najtańsza piechota wsparta łucznikami i walimy po tych co... Więcej >>>

Recenzja - Mongołowie nadchodzą

Mongołowie nadchodzą

Czyngis-chan II: Klan Szarego Wilka to ulepszona wersja "Czyngis-chan" również od KOEI. A skoro KOEI, to grafika tak sobie, ale za to wspaniały pomysł na grę i dużo cyferek, które pokazują stan naszego imperium. Mamy do wyboru 4 scenariusze, z czego 3 dostępne są od razu a na dostęp do ostatniego trzeba sobie zapracować.
W pierwszym scenariuszy akcja rozgrywa na mapie Mongolii podzielonej na kilkanaście prowincji. Jest on uproszczony w stosunku do pozostałych. Wszyscy gracze zarządzają jakimś mongolskim plemieniem a to oznacza, że walczymy z takimi samymi wojskami jakie walczą po naszej stronie. Teoretycznie moglibyśmy się uczyć od komputerowego gracza jak wykorzystywać jednostki takie jak nasze, ale AI się nie popisuje. Nasze ziemie odwiedzane są tylko przez dwóch rodzajów kupców, więc handel jest też ograniczony. Za to dyplomacja i opcje zarządzania prowincjami są takie same jak w przypadku dużych scenariuszy. Akcja gry jest dość krótka, więc nie musimy się martwić o sukcesję i potomków. Za to trzeba o tym myśleć w scenariuszach Genghis Khan's Grand Ambition i The Birth of the Yuan Dynasty, bo gra toczyć się będzie przez wiele lat. Przyjdzie nam walczyć z różnymi przeciwnikami i armiami, o których Mongołowie mogli słyszeć legendy (Egipskich mamelukach, indyjskich słoniach bojowych, arabskich łucznikach czy europejskich rycerzach. Każde z tych rodzajów wojsk po pokonaniu może się stać częścią armii Czyngis-chana. Ja najbardziej lubiłem układ słonie bojowe plus łucznicy arabscy. 

Zobacz także:
Genghis Khan II

Autor: MarDeb
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 152
2020-04-30 00:43:55
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Mongołowie nadchodzą.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: