Gobliins 2: The Prince Buffoon

Gobliins 2: The Prince Buffoon
Producent i rok wydania:
Coktel Vision 1992
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(2.314 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Gobliins 2: The Prince BuffoonAtari ST - Gobliins 2: The Prince Buffoon
Zobacz także:
GobliiinsGoblins 3Gobliiins (PL)Gobliins 2: The Prince Buffoon (PL)Goblins 3 (PL)

Ocena: ( 8.8 / 10 )
12345678910

Głosów: 15 Pobrano: 204 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Aka: Goblins 2.
Kontynuacja Gobliiins, która wprowadza nowe poziomy i zagadki do rozwiązania.
Gobliins 2: The Prince Buffoon:  Gobliins 2: The Prince Buffoon:  Gobliins 2: The Prince Buffoon:
Kod/Tips: Kody do poszczególnych poziomów: Level 2 - VQVQFDE Level 3 - ICIGCAA Level 4 - ECPQPCC Level 5 - FTWKFEN Level 6 - HQWFTFW Level 7 -... Więcej >>>

Recenzja - Książę Bufon

Książę Bufon

Gobliins 2Gobliins 2 był drugą grą w serii składającej się z trzech części. Ponownie sterujesz kilkoma goblinami, ale tym razem jest ich tylko dwóch, w przeciwieństwie do trzech w poprzedniej części. Tytuł sugeruje, że gra zawiera tylko dwa "i", w odróżnieniu od Gobliiins, poprzedniej części, oraz Goblins 3, gdzie sterujesz tylko jednym goblińskim bohaterem. To oznacza proporcjonalną zmianę, co jest sprytnym zabiegiem.

Gra zaczyna się od informacji, że demon porwał syna króla (króla, który został torturowany przez voodoo-dukę w pierwszej części) - Prince Buffoon, który teraz jest uwięziony u złego Amoniaka. Jedyne nadzieje leżą w rękach dwóch zabawnych postaci: Winkle i Fingus. Każdy z nich ma swoją unikalną osobowość, gdzie Fingus jest ostrożny, a Winkle bardziej zdecydowany (Winkle to postać niebieska, a Fingus z zieloną koszulą). Każdy z nich ma różne podejścia do sytuacji, co oznacza, że musisz wybrać odpowiedniego goblina do odpowiedniego zadania - co nie jest łatwe, ponieważ wymaga to dużo prób i błędów.

Na szczęście progi dla błędów zostały usunięte. W pierwszej części był to pasek energii, który określał, ile razy można popełnić błąd, zanim gra się kończy. Tutaj czegoś takiego nie ma. W porównaniu do innych gier z serii, to właśnie w tej grze wymaga się najwięcej jednoczesnego działania dwóch postaci. Niektóre zadania są bardzo trudne.

Nie ważne jednak, jak się na to patrzy, Gobliins 2 jest fantastyczną kontynuacją przełomowej gry logicznej z 1991 roku. Grafika jest lepsza, z większą ilością elementów z kreskówki, a muzyka tła została w końcu dodana. Jeśli lubisz przygody z dużą dawką logiki, to ta gra jest dla ciebie.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 35
2023-04-08 09:50:34
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Książę Bufon.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: