Happyland Adventures

Happyland Adventures
Producent i rok wydania:
Free Lunch Design 2000
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.647 MB)
Zobacz także:
HappyLand Adventures: X-mas Edition

Ocena: ( 8.29 / 10 )
12345678910

Głosów: 17 Pobrano: 222 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
To platformówka z kolorową grafiką i przyjemną muzyką. Gracz wciela się w postać skrzata i musi przejść wiele poziomów, zbierając po drodze monety i unikając przeciwników.
Happyland Adventures:  Happyland Adventures: Na wszystki inne co jest wieksze od naszych... Happyland Adventures: Menu Happyland Adventures.
Kod/Tips: Po pierwsze, ta gra jest dość stara, ale ci co w nią jeszcze grają ucieszą się tymi kodami. W opcji tej gry jest opcja ''PASSWORD'' i tam wpisujemy... Więcej >>>

Recenzja - Przygody w Happylandzie

Przygody w Happylandzie

Gra przedstawia przygody sympatycznego psa, który musi uratować malutkie stworki rozrzucone po planszy przez nieznanych wrogów i pilnowane przez groźnych strażników. Oprócz ratowania przyjaciół, główny bohater zbiera różnorodne smakołyki i przedmioty, powiększając liczbę punktów oraz zdobywając specjalne zdolności.

Gra jest dość zabawna, ale spodoba się przede wszystkim młodszym graczom. Happyland Adventures odwołuje się do koncepcji Super Mario Bros: kierujesz postacią w 2D, starając się zdobyć jak najwięcej bonusów przed dotarciem do końca poziomu. Mini łamigłówki wymagają odkrycia sekretnych przejść i znalezienia kluczy, aby przejść na wyższy poziom.

Gra jest typową platformówką. Przeprawa przez plansze nie jest trudna dla doświadczonych graczy, ale dla dzieci, do których przede wszystkim jest skierowana, stanowi wciągającą i zabawną zabawę. Głównym atutem gry jest edytor map, który umożliwia tworzenie własnych plansz oraz składanie ich w całą przygodę. Polecam Happyland Adventures wszystkim miłośnikom przygodówek, mimo niskiej rozdzielczości, jest to dobra gra swoim gatunku!

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 73
2023-04-07 16:25:06
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Przygody w Happylandzie.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: