Hexen 2: Ultimate Pack

Hexen 2: Ultimate Pack
Producent i rok wydania:
Raven Software 1997
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(161.669 MB)
Zobacz także:
HereticHexen: Beyond HereticHexen: Deathkings of the Dark CitadelHeretic II

Ocena: ( 9.25 / 10 )
12345678910

Głosów: 16 Pobrano: 145 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Zawiera: Hexen II Fortress of Four Doors, Hexen II Hammer of Thyrion, Hexen II Portal of Prævus Hammer of Thyrion, HexenWorld.
Hexen 2: Ultimate Pack:  Hexen 2: Ultimate Pack:  Hexen 2: Ultimate Pack:  Hexen 2: Ultimate Pack:  Hexen 2: Ultimate Pack:
Kod/Tips: Naciśnij wejdĽźdo konsoli i wpisz god - godmode ON/OFF (nieśmiertelność) noclip - tak jak w QUAKE, przechodzenie przez ściany notarget - mogą... Więcej >>>

Recenzja - Hexen II

Hexen II

Hexen IIHexen II to ciemno-fantastyczna gra z widokiem z pierwszej osoby, która została stworzona przez Raven Software w latach 1996-1997. Gra została wydana przez id Software i dystrybuowana przez Activision. Hexen II jest trzecią odsłoną serii Hexen/Heretic i ostatnią częścią trylogii Serpent Riders. W grze wykorzystano zmodyfikowany silnik Quake'a, a gracz może wybierać między trybem dla jednego gracza i trybem wieloosobowym. W grze dostępne są cztery klasy postaci: ofensywny Paladyn, defensywny Crusado, czarnoksiężnik Nekromanta i cicha zabójczyni Asesina, z różnymi umiejętnościami.

Hexen II posiada wiele ulepszeń w porównaniu do poprzedniej części, w tym środowiska niszczalne, montowane bronie i unikalne ulepszanie umiejętności na poziomie gry. Gra również wykorzystuje system hubów, który polega na połączeniu ze sobą poziomów, gdzie zmiany dokonywane na jednym poziomie wpływają na inny. Artefakt Tome of Power powrócił z Heretic.

Hexen IISystem gry w Hexen II jest bardzo podobny do oryginalnego Hexen, ale oferuje cztery klasy postaci z własnymi broniami i stylem gry. Hexen II dodaje również pewne elementy gier fabularnych, gdzie każda postać posiada zestaw statystyk, które rosną wraz z zdobywanym doświadczeniem. Im postać gracza staje się potężniejsza, tym bardziej rośnie jej zdrowie (HP) i mana (MP).

Thyrion to świat, który został zniewolony przez Jezdźców Węży. W poprzednich dwóch grach serii dokumentowano wyzwolenie dwóch innych światów, wraz ze śmiercią ich panów, Jezdźców Węży. Teraz gracz musi pokonać najstarszego i najpotężniejszego spośród trzech braci Jezdźców Węży, Eidolona, aby uwolnić Thyrion. Hexen IIEidolon opiera się na czterech swoich generałach, którzy odwołują się do Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Głodu, Śmierci, Zarazy i Wojny. Aby stawić czoła każdemu generałowi, gracz musi podróżować do czterech różnych kontynentów, z każdym posiadającym inną tematykę: Średniowieczna Europa dla Blackmarsh, Mesoameryka dla Mazaera, Starożytny Egipt dla Thysis i Greko-rzymska dla Septimusa. Ostatecznie gracz powraca do Blackmarsh, aby stawić czoła Eidolonowi w jego własnej katedrze.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 134
2023-04-15 11:46:10
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Hexen II.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: