Home Alone

Home Alone
Producent i rok wydania:
Manley & Associates 1991
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.446 MB)
Gra także w wersji:
Nintendo NES - Home AloneAmiga - Home AloneGame Boy - Home AloneNintendo SNES - Home Alone

Ocena: ( 8.56 / 10 )
12345678910

Głosów: 9 Pobrano: 142 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w postać Kevina McAllistera, którego zadaniem jest obrona domu przed złodziejami.
Home Alone:  Home Alone:  Home Alone:  Home Alone:  Home Alone:
Kod/Tips: Gdy cię gonią idź na poddasze, stań naprzeciw okna i rusz joystickiem do przodu, znajdziesz się w domku na dachu - tam cię nikt nie złapie.   Więcej >>>

Recenzja - Samotny w domu

Samotny w domu

Home AloneŚwiąteczne wakacje to idealny czas dla dzieci, aby leniuchować w domu i denerwować swoich rodziców. Jednak w przypadku Kevina McCallistera nie ma mowy o takim relaksie. Jego rodzice, wraz z resztą rodziny, wyjechali do Paryża na zimowy wypoczynek, przypadkowo zostawiając swojego syna w domu. Gra opiera się na ostatnich 20 minutach filmu, w których Kevin walczy z dwoma nieudolnymi włamywaczami, Harrym i Marvem. Próbują oni obrabować jego dom od chwili, gdy reszta rodziny wyruszyła na lotnisko. Teraz wszystko zależy od Ciebie - musisz bronić domu.

W domu leżą różne przedmioty, które można zebrać i wykorzystać, aby zatrzymać Harry'ego i Marva. Mogą to być np. kule i samochodziki, a także ciężkie żelazka, które można umieścić na drzwiach, by spadły na głowę nic nieoczekującego intruza.

Gra rozpoczyna się o ósmej wieczorem i masz godzinę czasu gry, aby ustawiać jak najwięcej pułapek, zanim włamywacze przybędą. Kiedy pojawią się na ekranie, zegar wybije pełną godzinę i nie będzie można już ustawiać kolejnych pułapek.

Teraz musisz biegać po domu, starając się uniknąć włamywaczy i wszelkich pułapek pozostawionych na podłodze. Kevin może skakać i strzelać, by chronić się przed niepożądanymi sytuacjami. Strzelanie jest możliwe tylko wtedy, gdy udało Ci się znaleźć w jednym z wielu pokojów karabin pneumatyczny. Kula z tego karabinu na krótko unieruchamia cel, umożliwiając Ci ucieczkę.

Gra się kończy, gdy zostaniesz złapany przez Harry'ego lub Marva lub gdy uda ci się udaremnić ich plany kradzieży rodzinnego dobytku. Sterowanie jest proste - Lewo i Prawo sprawiają, że Kevin biegnie w odpowiednim kierunku. Góra i Dół umożliwiają mu przejście do kolejnego pokoju, a istnieją dwa określone przyciski do skoku i strzału.
Aby zbierać i ustawiać pułapki, musisz używać klawiszy funkcyjnych na górze klawiatury. Pamiętaj, że twoja matka jest w drodze, aby cię odebrać, i nie będzie chciała zobaczyć domu bez mebli i cennych przedmiotów, więc musisz udowodnić, że możesz być odpowiedzialny.

Home Alone

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 33
2023-04-15 10:57:58
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Samotny w domu.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: