Hooligans: Europejska Zadyma

Hooligans: Europejska Zadyma
Producent i rok wydania:
The Thirteenth Production B.V. 2002
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(601.563 MB)

Ocena: ( 8.5 / 10 )
12345678910

Głosów: 6 Pobrano: 128 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu CD w formacie CUE/BIN.
aka. Hooligans: Storm Over Europe.
Hooligans: Europejska Zadyma:  Hooligans: Europejska Zadyma:  Hooligans: Europejska Zadyma:  Hooligans: Europejska Zadyma:  Hooligans: Europejska Zadyma:
Kod/Tips: Wpisz w menu głównym: RT-CHEAT - Aktywuje możliwość wpisywania tipsów RT-CARS - Wszystkie samochody RT-COMPLETE - Wszystkie trasy RT-NEXT -... Więcej >>>

Recenzja - Europejska Zadyma!

Europejska Zadyma!

Hooligans Europejska ZadymaHooligans: Europejska Zadyma to gra komputerowa typu strategiczna, która umożliwia graczom wcielenie się w rolę lidera chuliganów i organizowanie zadym na stadionach podczas meczów piłki nożnej.

Gracze muszą wybierać swoją drużynę z różnych krajów europejskich i kierować swoimi chuliganami w czasie rzeczywistym podczas meczu. Muszą dokonywać strategii, aby zaatakować kibiców przeciwnej drużyny i unikać ataków policyjnych. W grze istnieje również tryb kariery, w którym gracze mogą zaczynać jako małe grupki chuliganów i stopniowo zdobywać sławę i wpływy, aby stać się jednym z największych i najbardziej wpływowych gangów chuligańskich w Europie.

Hooligans składa się z jedenastu trudnych poziomów, ciągłej fabuły, która kończy się na stadionie i mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Chociaż poziomy są trudne, gra jest dość krótka. Hooligans zawiera również opcję multiplayer dla maksymalnie czterech graczy za pośrednictwem Internetu lub sieci lokalnej. Tryb wieloosobowy może być niezwykle zabawny.

Jednym z celów gry jest również pozyskiwanie sponsorów i zarabianie pieniędzy na sprzedaży biletów na mecze oraz na innych nielegalnych działaniach.

Jednakże warto zaznaczyć, że gra ta była krytykowana przez niektórych za promowanie przemocy i zachowań antyspołecznych.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 159
2023-04-05 15:23:41
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Europejska Zadyma!.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: