Ike Ike! Nekketsu Hockey-bu: Subete Koronde Dairantō

Ike Ike! Nekketsu Hockey-bu: Subete Koronde Dairantō
Producent i rok wydania:
Technos Japan Corp. 1992
Platforma:
Nintendo NES
Porady:
Pobierz grę
(Plik nie dostępny!)
Zobacz także:
Ice Ice Hockey Challenge (PL)Ice Ice Hockey Challenge

Ocena: ( 10 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 16 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka. Ike Ike! Nekketsu Hockey Bu: Subette Koronde Dai Rantou, Ike Ike! Nekketsu Hockey-bu: Subete Koronde Dairanto.
Ike Ike! Nekketsu Hockey-bu: Subete Koronde Dairantō:  Ike Ike! Nekketsu Hockey-bu: Subete Koronde Dairantō:  Ike Ike! Nekketsu Hockey-bu: Subete Koronde Dairantō:  Ike Ike! Nekketsu Hockey-bu: Subete Koronde Dairantō:  Ike Ike! Nekketsu Hockey-bu: Subete Koronde Dairantō:
Kod/Tips: Wypróbowany sposób By strzelić dużą ilość goli należy strzelać od boków. Bramkarze wrogich drużyn wychodzą zwykle daleko od bramki przez co... Więcej >>>

Recenzja - Krążek w grze!

Krążek w grze!

Ice Ice! Hockey Challenge to kolejna już gra sportowa wydana przez firmę Technos. Fabuła kręci się wokół Rica który wstępuje do drużyny hokejowej. W trakcie gry dochodzi do walki z coraz to dziwniejszymi drużynami aż w końcu dochodzi do Mistrzostw Świata.

Krótkie opisy drużyn:

Szkoła: Z nimi gramy pierwszy mecz. Drużyna niezwykle słaba można z nimi wygrać niezwykle wysoko(mój rekord 111-0) po wygranej Ric przechodzi do nich.

Samuraje: Kolejna słaba drużyna. Powolni i czuli na ataki. Z nimi też można wysoko wygrać.

Dodgersi: Tu już zaczynają się schody. Drużyna ta szybkością nam dorównuje w dodatku jako pierwsi mają specjalny atak. Ale specjalnie nie należy się nimi przejmować.

Żeńska szkoła: Na pierwszy rzut oka wyglądają na niepokonane ale na nie jest prosta recepta: faulować, faulować i jeszcze raz faulować. Długo po tym nie wstają.

Rugbyści: Pierwsza prawdziwa drużyna. Parametrami zbliżona do nas. Posiadają dobry specjalny atak oraz skuteczne faule. Do tego dochodzi pierwsze boisko odmienne od dotychczasowego(wszystko odbija się od boków). Po wygranej do zespołu dochodzi Fred.

Militaryści: Chwilowe odprężenie po Rugbystach. Zbliżeni parametrami do nas, ale gdy mają atakować świdrującym krążkiem lub specjalnym atakiem zaczynają wirować w powietrzu. Do tego dochodzi boisko które od czasu do czasu zsyła pioruny na nas, ale i także na przeciwnika.

Lincoln: Ta drużyna gra na boisku na którym jest coś w rodzaju niewidzialnych barier uaktywniających się w przypadkowym czasie. Jako drużyna są wprawdzie silni w ataku oraz szybko wstają ale są powolni jak żółwie. Po wygranej nad nimi rozpoczyna się Wyzwanie Światowe.

Rosjanie: Pierwsza drużyna która ma "kosmiczne" parametry. Gramy z nimi na boisku normalnym(bez żadnych udogodnień). Graczy można faulować, lecz nie da się strzelać goli wypróbowanym sposobem. Po wygranej z Rosjanami odblokowuje nam się ostatni kostium oraz do zespołu dochodzi Jeff.

Amerykanie:Kolejna drużyna z "kosmicznymi" parametrami. Gdy robią specjalny atak zawsze będą faulować bramkarza by nie zareagował. Lecz można stosować przy nich wypróbowany sposób.

UWAGA! Na nich nie ma kodu liczbowego. Jeśli skończysz grę musisz zaczynać od Rosjan.

Kanadyjczycy: Ostatnia drużyna w wyzwaniu. Mają w miarę normalne parametry lecz gole trafiają się dosyć rzadko.

UWAGA! Na nich nie ma kodu liczbowego. Jeśli skończysz grę musisz zaczynać od Rosjan.

Gra oferuje także tryb Demo dla dwoch lub czterech osob. Chodzi o to iż można rozgrywać mecze między 8 drużynami(Szkoła, Samuraje, Dodgersi, Żeńska Szkoła, Rugbyści, Militaryści, Lincoln, Kanadyjczycy)

Podsumowując Ice Ice! Hockey Challenge to bardzo dobra gra którą można każdemu polecić. W skali od 0-10 może liczyć na 9,5. Potrącenie tylko dlatego iż nie ma trybu Demo dla 1 osoby.

Autor: mojspam666
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 500
2016-06-28 11:46:00
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Krążek w grze!.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: