Interstate '82

Interstate '82
Producent i rok wydania:
Activision 1999
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(89.172 MB)
Zobacz także:
Interstate '76: Nitro PackInterstate '76

Ocena: ( 9 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 9 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka. I82

Recenzja - Interstate '82

Interstate '82

"Interstate '82" to strzelanka z perspektywą trzeciej osoby, wydana przez Activision i Rogue Entertainment w roku 1999, będąca kontynuacją popularnej gry "Interstate '76". Gra przenosi graczy w świat alternatywnej rzeczywistości osadzonej w latach 80., w którym wozy bojowe i szalone pościgi na autostradach są na porządku dziennym. Oto recenzja "Interstate '82":

Grafika i dźwięk:
Grafika w "Interstate '82" była na swoje czasy dość przeciętna. Chociaż miała charakterystyczny klimat retro, to brakowało jej detali i wyrazistych tekstur. Jednakże, stylizacja na lata 80. była zauważalna i oddawała atmosferę tego okresu. Efekty dźwiękowe i ścieżka dźwiękowa były z pewnością jednymi z mocnych stron gry, dodając dynamiki i klimatu rozgrywce.

Rozgrywka:
Głównym atutem "Interstate '82" jest oryginalny koncept oraz wyjątkowy mix gatunków. Gracze kontrolują wozy bojowe, które mogą być modyfikowane i uzbrojone w różnego rodzaju broń. Gra oferuje zarówno misje fabularne, jak i tryb gry wieloosobowej, co dodaje jej różnorodności. Jednakże, kontrole bywają czasami nieintuicyjne, co może sprawiać trudności w prowadzeniu pojazdu i celowaniu.

Historia:
Fabuła gry jest w miarę ciekawa, osadzona w alternatywnej rzeczywistości, gdzie bohater musi rozwiązać tajemnicę spisku w świecie przemyconym z elementami szpiegowskimi i science fiction. Mimo że fabuła nie jest wybitna, to jednak dostarcza wystarczająco dużo motywacji, by kontynuować rozgrywkę.

Podsumowanie:
"Interstate '82" to gra, która z pewnością ma swój unikalny urok i klimat. Miłośnicy retro, gier z lat 80. oraz pojazdów bojowych mogą znaleźć w niej sporo frajdy. Niemniej jednak, ze względu na przestarzałą grafikę i czasami frustrujące kontrole, może ona nie przyciągnąć nowoczesnych graczy. Dla tych, którzy lubią unikatowe i nietypowe doświadczenia w grach komputerowych, "Interstate '82" może być godną uwagi propozycją.

Autor: ZbysiuGamer
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 388
2023-09-17 14:50:17
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Interstate '82.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: