Jimmy Whites Whirlwind Snooker

Jimmy Whites Whirlwind Snooker
Producent i rok wydania:
Virgin Games 1991
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.168 MB)
Zobacz także:
3D Live Pool3D Live SnookerAlex Higgins World SnookerPub PoolPC PoolPC Pool ChallengesSharkey's 3D PoolArcher Maclean's PoolArcade PoolSharkey's 3D Pool

Ocena: ( 6.8 / 10 )
12345678910

Głosów: 10 Pobrano: 190 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
To symulacja bilarda snooker, w której gracz ma możliwość zmierzenia się z najlepszymi snookerzystami świata. Można tu dostosować ustawienia stołu, sprawdzić statystyki i trening, a także wziąć udział w rozgrywkach turniejowych.
Jimmy Whites Whirlwind Snooker:  Jimmy Whites Whirlwind Snooker:  Jimmy Whites Whirlwind Snooker:  Jimmy Whites Whirlwind Snooker:  Jimmy Whites Whirlwind Snooker:

Recenzja - Stół Bilardowy

Stół Bilardowy

Whirlwind Snooker stosuje się do oficjalnych zasad snookera. Na stole bilardowym znajduje się wiele czerwonych kul (ułożonych w trójkąt) i kilka kolorowych kul ustawionych w oddaleniu. W skrócie, obaj gracze muszą naprzemiennie próbować umieścić czerwoną i kolorową kulę. Kiedy kolorowa kula wpada do kieszeni, zostaje ona umieszczona z powrotem na swoim miejscu na stole, dopóki nie zostanie umieszczona ostatnia czerwona kula. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach, możesz przeczytać obszerne instrukcje włącznie z historią Jimmy'ego White'a, które były dołączone do gry.

Jimmy White's Whirlwind SnookerStół bilardowy jest przedstawiony w trójwymiarowej perspektywie. Możesz obejrzeć niemal każdy piksel stołu z dowolnej perspektywy. Możesz przybliżać, przechylać, obracać - Twoja wyobraźnia nie ma granic. Wszystkie komendy są dostępne za pomocą ikon, które można kliknąć myszką. W ten sposób regulujesz również siłę uderzenia i określasz miejsce, w którym kij dotknie piłki. Nie ma już przeszkód dla skomplikowanych strzałów. Jeśli dobrze namierzysz białą piłkę, powinieneś ją uderzyć. W zależności od tego, który przycisk myszki użyjesz, kamera śledzi albo piłkę, którą uderzyłeś, albo piłkę, którą uderzyłeś jako pierwszą, z odpowiednio animowaną trójwymiarową grafiką. Oczywiście możesz również oglądać to, co się dzieje z lotu ptaka. Możesz robić praktycznie wszystko.

Jeśli standardowa gra snookerowa (nawet z różnymi poziomami trudności komputera) już Cię nie bawi, możesz stworzyć i zapisać swoje własne trickshots wraz wynikami 15 partii snookera.

Gra jest w pierwszej osobie, nie widać samych graczy; do wyboru jest tylko czterech przeciwników, ale na ich wysoki poziom sztucznej inteligencji należy zauważyć. Grafika jest bardzo piękna, jasna i wykonana w pełnym 3D, co w tamtych czasach, szczególnie w przypadku takiej gry, było prawdziwą małą rewolucją. Samą grę można uznać za dość trudną i, podobnie jak każdy symulator bilarda na komputerze, zależy to od gustu gracza.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 32
2023-04-09 11:44:41
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Stół Bilardowy.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: