L.A. Blaster

L.A. Blaster
Producent i rok wydania:
Cryo Interactive Entertainment 1996
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(371.281 MB)

Ocena: ( 7 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 8 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty w formacie ISO. Zawiera program DosBoxRun ułatwiający zainstalowanie i uruchomienie gry w DosBox.
L.A. Blaster:  L.A. Blaster:  L.A. Blaster:  L.A. Blaster:  L.A. Blaster:

Recenzja - LA Blaster

LA Blaster

Akcja w L.A. Blaster ma miejsce w postapokaliptycznym Los Angeles. Pewien szalony naukowiec o imieniu Nolan stworzył armię złośliwych genetycznych mutacji, która zajęła zarówno całe miasto, jak i większość aut jeżdzących w nim - od taksówek po ciężarówki. Zadaniem głównego bohatera, na bojowym super-samochodzie, jest uwolnienie miasta od mutantów.

Przed rozpoczęciem gry można wybrać jeden z sześciu samochodów, różniących się między sobą siłą zamontowanej na nich broni, wytrzymałością i prędkością, oraz poziom trudności (tylko dwa). Po wyborze opcji, rozpoczyna się gra, widok jest tutaj z trzeciej osoby (z tyłu i trochę z góry), a ponieważ jest to wirtualna strzelnica - nie możemy bezpośrednio sterować ruchem samochodu, możemy tylko kierować ruchem w prawo lub lewo i oczywiście strzelać.

Paliwo w grze jest nieskończone, podobnie jak zapas zwykłej amunicji, którymi zabijamy wyskakujące na nas dosłownie ze wszystkich stron i w najróżniejszych postaciach mutanci. Czasami spotykamy rodzaj "lokalnych bossów" w postaci ciężarówek różnych rozmiarów lub podobnych do jeepów, do zniszczenia których potrzebujemy rakiet, pociski mamy już od samego początku, ale ich liczba jest ograniczona, dlatego należy je mądrze używać.

Zniszczony Los Angeles jest podzielony w grze na cztery poziomy, które trzeba przechodzić kolejno. Po każdym poziomie możemy kupić nowe rakiety - im więcej mutanów udało nam się zabić na poprzednim poziomie, tym więcej pieniędzy będziemy mieć. Ciekawym momentem jest to, że na ulicach czasami biegną zwykli ludzie, a jeśli ich przejedziemy - otrzymamy karną punktację po zakończeniu poziomu.

Graficznie gra wygląda po prostu niesamowicie - tutaj nie tylko pełne 3D i bardzo wysokiej jakości rysowanie samochodów, przeciwników, budynków i innych obiektów, ale również po prostu zadziwiające piękno. Werdykt - niesłusznie zapomniany rarytas, który powraca do graczy, naprawdę nietypowy, niezwykle dynamiczny i wciągająca wirtualna strzelanina.

L.A. Blaster

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 42
2023-04-05 15:43:22
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji LA Blaster.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: