Last Call!

Last Call!
Producent i rok wydania:
CutlerCreative 2000
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(239.813 MB)

Ocena: ( 8 / 10 )
12345678910

Głosów: 2 Pobrano: 13 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty w formacie ISO.
aka: Happy Hou .
Last Call!:  Last Call!:  Last Call!:  Last Call!:

Recenzja - Praca barmana

Praca barmana

Last Call to symulacyjna gra o prowadzeniu baru, która skupia się na wyzwaniach związanych z obsługą klientów i przygotowywaniem napojów. Gracz przejmuje kontrolę nad barmanem i musi spełnić zamówienia różnych postaci, zarządzając jednocześnie swoim zapasem alkoholu i narzędzi barowych. Jednym z unikalnych elementów gry jest to, że postaci, z którymi gracz się spotyka, mają własne osobowości i preferencje dotyczące napojów, co wymaga dostosowania się do różnych sytuacji. Ponadto, gra oferuje wiele opcji w zakresie przygotowywania drinków, umożliwiając graczowi eksperymentowanie z różnymi kombinacjami składników.

Last Call

Interfejs gry składa się z wnętrza stanowiska barmana. Jest dość zatłoczony różnymi rodzajami alkoholi i miksów, ale prawdziwy barman musiałby się z tym zmagać. Twój szef będzie cię strofował za nie "weryfikowanie wieku" klientów, za marnowanie alkoholu i jeśli klienci odchodzą, bo nie obsłużyłeś ich wystarczająco szybko. Aby ci pomóc, dostępny jest przewodnik po drinkach, który zajmie cenne miejsce na ekranie, jeśli grasz w pełnym ekranie. Nie zmieniając rozmiaru gry na moim normalnym rozmiarze ekranu 1024x768, przewodnik po drinkach mieści się w rogu ekranu, pozostawiając większość akcji widoczną.

Klienci podchodzą i mówią coś charakterystycznego dla swojej postaci, a potem czekają. Mogą poprosić o cokolwiek, od prostego piwa do trudnego Tom Collinsa. Klienci dają ci napiwki w gotówce, w zależności od tego, jak szybko przygotujesz drink i jak dokładnie uda ci się go zmieszać. Możesz nawet oczarować klientów, chociaż nie wydaje się, że ma to wiele wpływu na grę, poza dodaniem kilku dźwięków charakterystycznych dla postaci i może karykaturalnego ruchu lub gestu. Może to zwiększyć moje napiwki, ale gra jest tak szybka, że nie mogłem tego stwierdzić. Mieszanie drinków może być czasami trudne, ale gra daje ci wskazówki w formie okienka pop-up dla trudniejszych. Klikasz raz, aby podnieść przedmiot, klikasz ponownie, aby go umieścić, lub przytrzymujesz przycisk, jeśli próbujesz nalewać. Tekstowy wskaźnik i zegar (1 godzina = 1 uncja) pomagają ci śledzić, co robisz. Jeśli zajmie ci zbyt dużo czasu przygotowanie drinka, masz możliwość dać klientowi bilet na darmowy drink, ale nie rób tego zbyt często, bo szef się na ciebie zdenerwuje. Jeśli klient jest niepełnoletni lub agresywny, możesz wezwać ochroniarza, co może prowadzić do niektórych zabawnych sekwencji.

Głosy postaci zazwyczaj są klarowne, z wyjątkiem rundy bonusowej. Z jakiegoś powodu głosy postaci są zastępowane syntezatorem mowy, co sprawia, że wszyscy brzmią jak Stephen Hawking zamawiający różne przedmioty z twojego baru. Niektóre z zamawianych przedmiotów są niemożliwe do odróżnienia w ten sposób, co może prowadzić do frustracji.

Ogólnie rzecz biorąc, to interesujący pomysł. O ile mi wiadomo, nie ma jeszcze pełnej symulacji baru. Szkoda tylko, że unikalność gry sprawia, że nie ma w niej wiele elementów, które zachęcałyby do powtarzalności; ale co jeszcze można zrobić z grą o barze?

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 33
2023-04-05 14:31:25
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Praca barmana.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: