Madagascar

Madagascar
Producent i rok wydania:
Toys for Bob Inc. 2005
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(476.882 MB)

Ocena: ( 10 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 4 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu CD w formacie ISO.
aka: Madagaskar.
Platformowa gra wideo oparta na filmie animowanym o tym samym tytule. Wciel się w postać Marty’ego zebry i innych bohaterów, aby przeżyć przygodę w Nowym Jorku i dzikiej dżungli.
Madagascar:  Madagascar:  Madagascar:  Madagascar:  Madagascar:

Recenzja - Madagaskar

Madagaskar

MadagaskarMadagaskar to gra na podstawie filmu animowanego CG DreamWorks Animation. Gra przygodowa z widokiem z trzeciej osoby dla dzieci. Gra pozwala ci wcielić się w postacie takie jak lew Alex, zebra Marty, hipopotam Gloria, żyrafa Melman oraz przebiegłe Pingwiny, gdy rozpoczynają podróż z Central Park Zoo na wyspę Madagaskar. Dlaczego? Bo chcieli spróbować, jak to jest żyć na wolności!

Mimo że fabuła gry luźno podąża za filmem, Madagaskar nie zawiera zbyt dużo materiału filmowego w trakcie rozgrywki. Zamiast tego gra i film doskonale się uzupełniają, aby żaden nie zepsuł drugiego. Jest ponad 11 pełnych akcji, opartych na filmie, w tym Pościg po ulicach Manhattanu, gdzie szukasz Marty'ego na ulicach Nowego Jorku; Bunt Pingwinów, gdzie pingwiny przejmują gigantyczny statek towarowy; i Bankiet w dżungli, gdzie przygotowujesz się na ucztę życia. Około połowa gry śledzi jednego z czterech głównych bohaterów filmu (Alex lew, Marty zebra, Gloria hipopotam i Melman żyrafa) przez różne poziomy platformowe, zbierają rzeczy, aby ukończyć poziom.

Każda postać ma swoje własne unikalne ataki i specjalne umiejętności, które można zdobyć, zbierając specjalne karty z mocami rozrzucone po każdym poziomie. Na przykład, Alex ma swoje lwie ryki, które mogą przerażać lub odrzucać wroga, Gloria (hipopotam) może potrącać ludzi i rozbijać przedmioty, Marty (zebra) ma świetną umiejętność kopania, a Melman (żyrafa) może unosić się kręcąc jak helikopter, zwiększając swoją zdolność skakania.

Dodatkowo są trzy mini-gry, które są mieszanką nowych, choć prostych, gier i remaków klasycznych gier arcade. Ogólnie rzecz biorąc, gra jest nieco lepsza, niż się spodziewałem (choć trochę trzeba się przyzwyczaić do kąta kamery, ale można nią stetować). Postacie są łatwe do kontrolowania, a ponieważ każda z nich ma specjalne moce, przełączanie się między nimi jest zabawne. Gra jest wyraźnie skierowana do dzieci, i jej docelowa grupa wiekowa na pewno się nią ucieszy. Więc jeśli twoje dziecko lubiło film, zdecydowanie daj mu tę grę!

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 142
2024-04-20 08:34:42
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Madagaskar.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: