Master of Orion II: Battle at Antares

Master of Orion II: Battle at Antares
Producent i rok wydania:
SimTex 1996
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(145.913 MB)
Zobacz także:
Master of Orion

Ocena: ( 9.33 / 10 )
12345678910

Głosów: 9 Pobrano: 35 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty w formacie ISO.
Master of Orion II: Battle at Antares:  Master of Orion II: Battle at Antares:  Master of Orion II: Battle at Antares:  Master of Orion II: Battle at Antares:  Master of Orion II: Battle at Antares:
Kod/Tips: Wpisując kody trzymaj klawisz ALT. CANBONLY1 - komputerowi przeciwnicy jednoczą się przeciwko tobie CRUNCH - natychmiast kończy budowę jednej z... Więcej >>>

Recenzja - Jeszcze lepszy Master of Orion

Jeszcze lepszy Master of Orion

Master of Orion II: Battle at Antares to w porównaniu w pierwszą wersją gry dużo więcej technologii do opracowania, modeli statków kosmicznych do opracowania. Dużo lepsza grafika. Do tego pojawili się Liderzy, posiadający specjalne zdolności. Oczywiście lepsi i gorsi. Specjalizujący się w rolnictwie, produkcji przemysłowej lub w walce.  Ich dołączenie i wykorzystanie dawało określony zysk planetom lub flotom. Do rozgrywki  dodano trzy nowe rasy jak i możliwość tworzenia własnych w edytorze (dzięki rozdzielaniu puli punktów). Fajnym zabiegiem była możliwość wybrania cech pogarszających pewne statystyki, aby w innych dostać więcej (czyli cechy do kupienia za ujemne punkty)/ Zwiększył się poziom angażowania gracza w zarządzanie rolnictwem, przemysłem i badaniami naukowymi na każdej z planet. Planety mogły się rozwijać niczym miasta w Cywilizacji (też gry od MicroProse). Pojawiła się możliwość wnoszenia budowli zamieniania ludzików reprezentujących mieszkańców w badaczy, robotników i farmerów. Super opcją jest też wbudowany w grę edytor pojazdów kosmicznych. Pozwala graczowi na zaprojektowanie okrętów, którymi potem będzie walczył. W przeciwieństwie do MoO1 kolejne podczas walki widać każdy z okrętów i każdym można zarządzać (tam była to liczba przy typie okrętu oznaczająca liczebność jednostek). Nawet odpowiednikiem technologii przyszłości się zajęto – dawały one bonus do miniaturyzacji części i tym samym do wyposażanie okrętów w większe ilości uzbrojenia.

Autor: MarDeb
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 170
2020-04-30 21:04:03
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Jeszcze lepszy Master of Orion.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: