Monopoly Deluxe

Monopoly Deluxe
Producent i rok wydania:
Virgin Interactive 1992
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.257 MB)
Gra także w wersji:
Commodore 64 - Monopoly Deluxe

Ocena: ( 8.35 / 10 )
12345678910

Głosów: 31 Pobrano: 1154 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Monopoly Deluxe:  Monopoly Deluxe:  Monopoly Deluxe:

Recenzja - Monopoly

Monopoly

Monopoly Deluxe.Monopoly Deluxe jest świetną gra biznesowo-handlową, która pochodzi od świetnej i popularnej gry planszowej, a programiści z Virgin Interactive postanowili ją przygotować w wersji komputerowej, co im się udało. W grze mamy planszę podzieloną na różne pola, plansza ta jest zgodna z oryginalną grą planszową. W zależności, jaki gracz wyrzuci kostkami liczbę o tyle pul się przesuwa i może podjąć działanie np. kupić teren a gdy jest już zajęty musi zapłacić grzywnę graczowi, do którego teren należy, są także inne pola, na które można trafić, np. zamknięcie w wiezieniu, kary za różnego rodzaju wykroczenia lub jakaś wygrana, są to losowe wydarzenia i od szczęścia zależy, na co trafimy.
W grze możemy zagrać w 4 osoby, do tego możemy ustawić dodatkowych 4 graczy komputerowych, których na próżno szukać w oryginalnej grze planszowe. Gracze komputerowi posiadają kilka trybów trudność, które możemy ustawić przed rozpoczęciem gry. Mamy także dostęp do statystyk, które pokażą nam rozwój wszystkich graczy.

Gra jest dobrym i wiernie odzwierciedloną grę planszową, ponad to oferuje znacznie więcej niż pierwowzór, np. nie potrzebujemy kogoś, aby sobie zagrać, wystarczy ustawić komputerowych przeciwników i sami możemy grać, mamy dostęp do statystyk oraz opcję, które pola na planszy ma pokazywać, co ułatwi połapanie się, co jest twoje a o innego gracza. Gra warta zagrania, z ładną przeżytą grafiką, dla wielbicieli gry planszowej – rarytas :-)

Zobacz także:
Jeszcze lepsze Monopoly

Autor: Mortal
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 1908
2008-07-24 16:26:03
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Monopoly.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: