Moorhuhn Wanted

Moorhuhn Wanted
Producent i rok wydania:
Phenomedia AG 2004
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(31.84 MB)
Zobacz także:
Crazy Chicken: The OriginalMoorhuhn 2Moorhuhn: Winter-EditionMoorhen 3 ...Chicken ChaseMoorhuhn XMoorhuhn RemakeMoorhuhn InvasionCrazy Chicken: Pirates

Ocena: ( 9 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 1 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka. Crazy Chicken: Wanted.

Recenzja - Moorhuhn poszukiwany

Moorhuhn poszukiwany

Moorhuhn WantedMoorhuhn Wanted to gra komputerowa, która została wydana w 2004 roku przez firmę Phenomedia AG. Jest to kolejna odsłona popularnej serii gier zatytułowanej Crazy Chicken, znanej również jako Moorhuhn w Niemczech.

Moorhuhn Wanted to gra akcji, w której gracz wciela się w rolę łowcy nagród i poluje na niebezpieczne kury, które terroryzują dzikie zachodnie miasteczko. Gra oferuje wiele różnych poziomów, z różnymi zadaniami do wykonania.

W grze musisz strzelać do kur i zdobywać punkty, a także chronić siebie przed atakami innych przeciwników. W każdym poziomie jest limit czasu, który musisz wykorzystać, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Gra oferuje różne rodzaje broni, które możesz wykorzystać, aby pokonać kury i inne przeciwności losu.

Cel jest prosty: przywrócić porządek i prawo w mieście, strzelając do uzbrojonych kowbojskich kur i podobnych postaci. Rozgrywka jest podobna do poprzednich tytułów serii Moorhuhn.

Grafika w grze jest kolorowa i przyjemna dla oka, a muzyka i dźwięki dodają do niej dodatkowego klimatu. Gra jest prosta w obsłudze i ma intuicyjny interfejs. Możesz sterować postacią za pomocą myszy i klawiatury.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 36
2023-04-05 20:47:52
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Moorhuhn poszukiwany.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: