NASCAR Legends

NASCAR Legends
Producent i rok wydania:
Papyrus Design Group 1999
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(89.893 MB)
Zobacz także:
NASCAR Racing 2NASCAR Racing 3Nascar RacingNASCAR Craftsman Truck Series RacingNASCAR Racing: 1999 EditionNASCAR: Track PackNASCAR: Grand National Series Expansion Pack

Ocena: ( 0 / 10 )
12345678910

Głosów: 0 Pobrano: 2 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty ISO.

Recenzja - Legendy NASCAR

Legendy NASCAR

NASCAR Legends - coverNASCAR Legends oddaje hołd sezonowi 1970 NASCAR, a samochody i tory są pięknie odwzorowane w całej ich antycznej chwale. Wtedy samochody były znacznie większe i stylowe niż dzisiaj, a modele w tej grze zostały stworzone z miłością i dbałością o szczegóły. Gra oparta jest na silniku NASCAR Racing 3, a wszystkie spektakularne efekty dymu i pyłu z tamtej gry są na swoim miejscu. Dla tych, którzy naprawdę doceniają te starsze, mniej zaawansowane technicznie pojazdy, ta gra przeniesie was sentymentalnie w przeszłość.

Efekty dźwiękowe są dobre, ale nie doskonałe. Silniki samochodów z lat 70. w rzeczywistości były o wiele bardziej donośne, niż sugerują to efekty dźwiękowe w tej grze. Poza tym, gra brzmi bardzo dobrze, ale brakuje mi niskiego, ale głośnego burczenia niektórych z najpotężniejszych silników, jakie kiedykolwiek powstały.

Model fizyki nie zawodzi wcale. Papyrus ma dobre doświadczenie jeśli chodzi o model jazdy, i odzwierciedla się to również w tej grze. Opony diagonalne reprezentowane w grze są o wiele mniej wyrozumiałe niż dzisiejsze opony radialne, ale zachowanie auta wciąż jest bardzo precyzyjne. Samochody z 1970 roku były znacznie większe niż te dzisiejsze, i wymagają większej uwagi, aby je właściwie prowadzić z pełnym składem 43 aut na torze. Zauważyłem pewne drobne problemy z wykrywaniem kolizji.

Dla fanów wyścigów z poczuciem nostalgii, ta gra jest dla was. Nie oferuje nieprawdopodobnego realizmu jak gra Grand Prix Legends, ale jest bardzo zbliżona i z pewnością warta uwagi. To nie jest po prostu NASCAR Racing 3 z autami wyglądającymi na starsze, całe uczucie wyścigu jest inne. Jeśli interesuje cię ta era wyścigów, ta gra zasługuje na twoją uwagę.

Doskonała reprezentacja sezonu wyścigowego NASCAR z 1970 roku. Samochody są znacznie większe niż te, które można znaleźć na torze dzisiaj, i zachowują się inaczej. Gra wygląda świetnie i brzmi dobrze, chociaż burczenie silnika nie jest do końca takie, jakiego oczekiwałem. Istnieją drobne problemy z wykrywaniem kolizji i konfiguracją urządzeń wejściowych, ale nic poważnego.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 333
2023-07-22 10:12:29
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Legendy NASCAR.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: