Need for Speed II

Need for Speed II
Producent i rok wydania:
Electronic Arts 1997
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(400.526 MB)
Zobacz także:
The Need for Speed: Special EditionThe Need for SpeedNeed for Speed II: Special EditionNeed for Speed III: Hot PursuitNeed for Speed: Road ChallengeNeed for Speed: Hot Pursuit 2Need for Speed: Porsche UnleashedNeed for Speed: Underground

Ocena: ( 9.19 / 10 )
12345678910

Głosów: 16 Pobrano: 90 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Aka: NFS 2, NFS II. Gra w formacie obrazu ISO.
Gra może niedziałać stabilnie w systemach WinXP i nowszych, natomiast działa prawidłowo w emulatorze Virtual PC 2007 z zainstalowanym Win2000, zobacz tu -> emulator Win2000.
Need for Speed II:  Need for Speed II:  Need for Speed II:  Need for Speed II:  Need for Speed II:
Kod/Tips: W dowolnej chwili wstukaj: hollywood - dodatkowa trasa pioneer - wszystkie tajne samochody zostają wyposażone w bardzo potężny silnik bus -... Więcej >>>

Recenzja - NFS 2

NFS 2

Need for Speed II to gra wyścigowa, która została wydana w 1997 roku przez Electronic Arts. Gra oferuje graczom możliwość wyboru z szerokiej gamy luksusowych samochodów i ściganie się nimi na różnych torach wyścigowych na całym świecie.

Gra zawiera kilka trybów gry, w tym tryb dla pojedynczego gracza i tryb gry wieloosobowej, który umożliwia graczom rywalizację ze sobą w sieci. Gra charakteryzuje się świetną grafiką, która dla tamtych czasów była bardzo imponująca. Samochody są szczegółowo zaprojektowane, a otoczenie wyścigowe jest bardzo realistyczne i różnorodne.

W grze można również dostosować ustawienia samochodów, takie jak ustawienie skrzyni biegów, hamulców i opon, co pozwala graczom na dostosowanie ich stylu jazdy do różnych trybów gry i torów wyścigowych.


    Ferrari F50 - to jedno z najsłynniejszych samochodów sportowych na świecie. Ten włoski super samochód został zaprojektowany przez Ferrari w 1995 roku i oferuje niesamowite osiągi dzięki swojemu silnikowi V12 o mocy 520 KM.

    Ford GT90 - to super samochód zaprojektowany przez Forda w latach 90. Ten dwumiejscowy samochód z silnikiem V12 o mocy 720 KM był jednym z najszybszych samochodów na świecie.

    Jaguar XJ220 - to brytyjski super samochód z silnikiem V6 o mocy 550 KM. Ten elegancki samochód jest znany z niesamowitej prędkości i doskonałego prowadzenia.

    Lotus Esprit V8 - to sportowy samochód zaprojektowany przez brytyjską firmę Lotus. Ten samochód z silnikiem V8 o mocy 350 KM oferuje doskonałe prowadzenie i niesamowite osiągi.

    McLaren F1 - to jeden z najsłynniejszych super samochodów na świecie. Ten trzyosobowy samochód z silnikiem V12 o mocy 627 KM był jednym z najszybszych samochodów na świecie.

    Isdera Commendatore 112i - to niemiecki samochód zaprojektowany przez Eberharda Schulza w latach 90. Ten sportowy samochód z silnikiem V12 o mocy 400 KM oferuje niesamowite osiągi i niepowtarzalny styl.

    Italdesign Cala - to włoski samochód sportowy zaprojektowany przez Giugiaro. Ten dwumiejscowy samochód z silnikiem V10 o mocy 400 KM oferuje niesamowite osiągi i unikalny styl.

    Lotus GT1 - to brytyjski samochód wyścigowy zaprojektowany przez Lotus. Ten niesamowity samochód z silnikiem V8 o mocy 550 KM oferuje doskonałe prowadzenie i niesamowite osiągi na torze wyścigowym.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 54
2023-03-24 16:37:12
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji NFS 2.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: