NHL 96

NHL 96
Producent i rok wydania:
Electronic Arts 1995
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(34.222 MB)
Zobacz także:
NHL 95 (NHL Hockey 95)NHL '94 (NHL Hockey 94)

Ocena: ( 6 / 10 )
12345678910

Głosów: 2 Pobrano: 11 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka NHL Hockey 96, NHL Hockey.
NHL 96:  NHL 96:  NHL 96:  NHL 96:  NHL 96:

Recenzja - Hokej - NHL 96

Hokej - NHL 96

NHL 96 - coverNHL 96 zabiera was do wirtualnej areny hokejowej. Aż jedenaście różnych kamer stoi gotowych, by dokumentować chaos wokół czarnego krążka z coraz to nowych perspektyw. Dwie kamery "NHL Cams" latają równolegle do długiej bandy, pokazując boisko z góry. Podobnie zachowują się dwie kamery "Sky Cams", tylko że trochę bardziej oddalone od zawodników. Kamera "EA Cam" również podąża za krążkiem, a na żądanie obraca się wokół owalu lodu. Kamera zamocowana na kasku gracza wygląda spektakularnie, ale ze względu na ograniczony kąt widzenia nie nadaje się do skutecznego polowania na bramki. Cztery kamery "Press Cams" pokazują pole gry z boku, z perspektywy kabiny reporterskiej, a kamera "Zone Camera" przełącza się w zależności od potrzeb między strefami.

Zanim jednak znajdziecie się w hali, musicie przejść przez typowe dla EA ekrany ustawień. Tutaj możecie na przykład zdecydować, czy chcecie tylko rozegrać mecz towarzyski czy też przejść cały sezon. Wybierzcie jeden z trzech poziomów trudności lub dostosujcie "widzenie" sędziego według uznania. Gdy już jesteście zadowoleni z ustawień, przechodzimy do ekranów drużynowych. Tam przedstawieni są wszyscy zawodnicy z imionami, z większością z nich jest nawet zdjęcie. Teraz w końcu przechodzimy do stadionu, gdzie oczywiście najpierw odśpiewuje się hymn narodowy. Niecierpliwi mogą pominąć te kroki za pomocą opcji "Quick Game Start". Środowisko, w którym teraz się znajdujecie, jest tak zbliżone do prawdziwej transmisji telewizyjnej pod względem wizualnym i dźwiękowym, że można spodziewać się przerw reklamowych w przerwach. Na przykład lód ulega zniszczeniu w trakcie gry pod wpływem łyżw. Pomijając to, że przez nową technologię 3D występują pewne martwe punkty na lodzie, NHL w kwestii rozgrywki znacznie się poprawiło. Szybkie podania są teraz możliwe, tak samo jak przyjęcia piłki przy strzałach na bramkę, a bramkarzy nie można już tak łatwo zmylić starymi sztuczkami. Kto chce, może nawet samemu sterować bramkarzami, ale ta opcja jest zarezerwowana tylko dla zaawansowanych hokejowych ekspertów. Jeśli emocje przechodzą miarę i dochodzi do bójki między graczami, teraz biją się oni w najlepszym bawarskim stylu z piwiarni. Oczywiście sami sterujecie swoim pretendującym do tytułu ulicznych wojowników, ale czy wygracie czy nie, to nieistotne: obaj biorący udział w bijatyce zostaną ukarani pięcioma minutami kary. W wbudowanym magnetowidzie możecie zapisywać swoje najlepsze akcje i sukcesy strzeleckie na dysku, a tutaj nawet samodzielnie możecie sterować kamerą.

NHL 96 to sezonowa wersja popularnej gry sportowej od Electronic Arts, która cieszy fanów hokeja na lodzie na platformie PC. Ta edycja wyróżnia się nowymi funkcjonalnościami i ulepszeniami, które zapewniają jeszcze większą satysfakcję z rozgrywki.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 123
2023-07-02 17:29:41
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Hokej - NHL 96.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: