Night Trap

Night Trap
Producent i rok wydania:
Digital Pictures 1992
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(934.491 MB)

Ocena: ( 6.5 / 10 )
12345678910

Głosów: 2 Pobrano: 3 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty 2xCD ISO.
Przygodowa gra, w której gracz wciela się w agenta, mającego za zadanie ochronić grupkę nastolatek, przez wampirzymi stworami zwanymi Augers. W tym celu musi wykorzystywać kamery monitoringu i pułapki w domostwie.

Recenzja - Nocna pułapka

Nocna pułapka

Night Trap - coverPięć dziewcząt idzie na imprezę do pięknego domu nad jeziorem. Pięć dziewcząt znika bez śladu... Teraz kolejne pięć dziewcząt tam jedzie, aby spędzić wakacje z rodziną Martinów, właścicielami domu, zwłaszcza z uroczą panią Martin. Tym razem nie możesz pozwólić im na zniknięcie! Pamiętaj że, miłe osoby czasami okazują się wampirami. Cały dom jest pełen pułapek, które mogą złapać biedne niewinne dziewczęta, aby wampiry mogły posilić się ich krewią. Na szczęście jesteś tam jako odważny poszukiwacz przygód i stajesz się łowcą! Ustaw pułapki tak, aby same złapały złoczyńców.

Night Trap był pierwszą grą, która używała technologii FMV (pełnowymiarowego wideo) z udziałem aktorów na żywo. Chociaż nie zawiera gołych scen ani szczególnie krwawych obrazów, uważano grę za jedną z pierwszych gier dla dorosłych. Night Trap była wystarczająco prostą grą, która dawała ci wrażenie, że jesteś nocnym stróżem w WalMarcie. Mogłeś przełączać się między pomieszczeniami w poszukiwaniu jakiejś zdarzeń. Ponieważ monitorujesz dom, gra bardziej przypomina wyjęte sceny z programu Big Brother. W niektórych pomieszczeniach ludzie jedzą, w innych śpią... ale nie denerwuj się zbytnio, większość akcji jest niewidoczna, a jednocześnie odbywa się tylko jeden segment wideo. W rezultacie sprowadzasz się do zapisywania, kiedy zachodzi jakaś akcja, a następnie odtwarzania tego ponownie.

Najbardziej widoczną zmianą w grze na PC jest rozmiar okna gry - jest teraz dwukrotnie większe i wygląda o wiele lepiej dzięki wyższej rozdzielczości. Porównując to do oryginału, ten drugi wydaje się żałośnie malutki. Podobnie, podczas gdy ograniczona paleta kolorów na konsoli Genesis sprawiała, że wszystko wyglądało ziarniście i wyblakłe, tutaj kolory są czyste i intensywne. Oprócz poprawionych grafik, ta wersja silnie reklamuje fakt, że jest to nieskrojona, nieocenzurowana edycja, co oznacza, że zawiera dokładnie te same sceny co Sega CD.

Może nawet ważniejsze jest to, że teraz możesz zapisać grę w dowolnym momencie i wrócić do początku bieżącej sceny. To niewiarygodnie proste udogodnienie, które jednak znacznie zmniejsza frustrację i bezsensowne cofanie się, które dręczyły graczy w oryginalnej wersji, opartej na próbach i błędach. Nigdy więcej nie będziesz musiał zaczynać od samego początku za każdym razem, gdy dotrzesz do nowej części gry i coś przegapisz. Nie będzie również natychmiastowej, nieodwracalnej KLĘSKI w przypadku niepowodzenia podczas ataku lub zmiany kodu. Jest to szczególnie istotne, ponieważ zapisane stany gry mają tendencję do szybkiego uszkadzania się na konsoli Sega CD.

Dzięki tym niewielu, ale ważnym udoskonaleniom, ta halloweenowa przyjemność jest nadal tak zabawna jak zawsze, ale teraz jest jeszcze bardziej atrakcyjna! Każdy, kto dostrzega błyskotliwość wampirzych ninja w rajtuzach, na pewno uzna tę wersję gry na pc za godną dumy Agent Collinsa.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 188
2023-06-15 13:46:08
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Nocna pułapka.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: