Another World

Another World
Producent i rok wydania:
Interplay 1991
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.064 MB)
Gra także w wersji:
Commodore 64 - Another WorldAmiga - Another WorldAtari ST - Another World
Zobacz także:
Another World Memory

Ocena: ( 9.25 / 10 )
12345678910

Głosów: 12 Pobrano: 203 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Out of This World
Gra przygodowa, w której gracz wciela się w postać naukowca, który zostaje przeniesiony na obcy świat. W trakcie rozgrywki musimy przetrwać w nieprzyjaznym świecie pełnym niebezpieczeństw i rozwiązać zagadki, aby powrócić na Ziemię.
Another World:  Another World:  Another World:  Another World:  Another World:

Recenzja - Another World

Another World

Another World to gra przygodowa, która opowiada historię młodego naukowca, którego życie zmienia się po tym, jak zostaje przeniesiony do innego świata. Bohater musi walczyć o przetrwanie, pokonując różnego rodzaju przeszkody i niebezpieczeństwa, a także rozwiązując zagadki, aby odkryć tajemnice tego świata i odnaleźć sposób powrotu do domu.

Głównym bohaterem gry jest młody naukowiec o imieniu Lester Knight Chaykin. Lester jest postacią bardzo odważną i zdeterminowaną, mimo że nie ma on żadnych umiejętności bojowych. Jego jedynym sprzymierzeńcem w tej nieznanej mu rzeczywistości jest zbiegły niewolnik, który staje się jego przyjacielem i mentorem.

Światy, po których podróżuje Lester, są bardzo różnorodne i pełne niebezpieczeństw. Na początku gry bohater znajduje się na dzikiej planecie, gdzie musi walczyć z agresywnymi stworzeniami i rozwiązywać zagadki, aby przetrwać. Następnie trafia na teren wrogiego miasta, gdzie musi walczyć z uzbrojonymi strażnikami i przemycić się przez wiele pułapek. Ostatecznie, bohater trafia na pokład statku kosmicznego, gdzie toczy się decydująca walka o przetrwanie i powrót do domu.

Fabuła Another World jest bardzo ciekawa i pełna zwrotów akcji. Gracz ma okazję poznać tajemnice nieznanej planety, a także dowiedzieć się o innych tajemniczych postaciach, które mają wpływ na losy bohatera. W trakcie gry, pojawiają się różne wątki, które prowadzą do zaskakujących zakończeń.

Podsumowując, Another World to gra, która oferuje nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale także ciekawą i emocjonującą fabułę oraz interesujące postaci. Światy, po których podróżuje bohater, są pełne niebezpieczeństw i wymagają umiejętności strategicznych i myślenia pozamapą. Gra ta jest wciąż kultowa i warto poświęcić czas, aby doświadczyć niezapomnianej przygody.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 47
2023-04-09 12:32:37
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Another World.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: