Pac-Man

Pac-Man
Producent i rok wydania:
Namco Limited 1983
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.01 MB)
Gra także w wersji:
Commodore 64 - Pac-ManNintendo NES - Pac-ManGame Boy - Pac-ManAtari XL/XE - Pac-ManMAME - Pac-Man
Zobacz także:
Jr. Pac-ManMs. Pac-ManPac-GalPac-GirlPac-in-TimeEat ItCHAMP Ms. PacmanPacMania IIPC-ManPC-Man V2.0Super Pac-Man

Ocena: ( 8.09 / 10 )
12345678910

Głosów: 11 Pobrano: 295 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Klasyczna gra arkadowa, w której gracz steruje postacią Pac-Mana, zbierając punkty i unikając duchów. Celem gry jest przejście przez labirynt i zebranie jak największej liczby punktów.
Pac-Man:  Pac-Man:  Pac-Man: Gotowy?! Pac-Man: Stary poczciwy PacMan ;)

Recenzja - Żółta kulista postać

Żółta kulista postać

Pac-Man, znany jako żółta kulista postać, mieszkał w symetrycznym labiryncie bez widocznego wejścia i wyjścia. Jego głównym zajęciem było pożeranie małych kropek rozrzuconych po całym labiryncie. Dodatkowo, Pac-Man uwielbiał zjadać duże, kuliste kule, które nazywał "energizerami", oraz owoce i słodkości, które niespodziewanie pojawiały się znikąd. Wydawałoby się, że Pac-Man prowadził beztroskie życie, ale nieszczęście czaiło się na niego.

Naiwny Pac-Man nieświadomie przekraczał granice labiryntu, nie zdając sobie sprawy z ukrytego zagrożenia. W samym sercu labiryntu znajdowała się tajemna komnata, w której zebrały się cztery duchy, byli nazywani posłańcami Apokalipsy. Blinky, Pinky, Inky i Clyde byli przeciwnikami Pac-Mana i przebywając w komnacie, stale opracowywali plany zniszczenia bohatera. Powód, dla którego duchy pragnęły zniszczyć Pac-Mana, był znany jedynie twórcom gry. Jednakże, duchy zdawały sobie sprawę z ryzyka, które niosło za sobą ich pojawienie się w labiryncie. Energizery, które Pac-Man połykał, powodowały, że duchy stawały się bezbronnie niebieskimi masami, które nie stanowiły dla niego większego problemu. Mimo że duchy były nieśmiertelne i mogły się odradzać, sam fakt możliwości zostania zjadanymi wzbudzał w nich niepokój i drżenie. Przez wieczność pracowali nad swoim planem, który okazał się niezwykle prosty.

Wielka Nieskończona Bitwa była epickim starciem pomiędzy samotnym kulkowym Pac-Manem a przeważającymi siłami duchów. Kiedy Pac-Man zjadał wszystkie punkty w labiryncie, wszystko wracało do punktu wyjścia, a runda rozpoczynała się na nowo. Jednakże, duchy stawały się coraz szybsze i bardziej natarczywe, utrudniając życie Pac-Manowi. Każda kolejna runda była trudniejsza, ale zewnętrznie nie różniła się od poprzedniej. Labirynt pozostawał ten sam, duchy wciąż ścigały Pac-Mana, a on sam skupiał się na jednym celu - jedzeniu, jedzeniu i jeszcze raz jedzeniu.

Historia Pac-Mana w labiryncie pełna jest nieoczekiwanych zwrotów akcji i emocji. Nasz bohater, chociaż naiwny na początku, odkrył, że nie musi wymyślać skomplikowanych strategii, aby przeciwstawić się duchom. Jego siła tkwiła w jedzeniu, co okazało się najlepszym sposobem na przetrwanie. Wielka Nieskończona Bitwa trwała, a Pac-Man nie poddawał się. Czy uda mu się pokonać duchy i wyjść z labiryntu?

Zobacz także:
Pac-Man

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 273
2023-06-24 11:22:34
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Żółta kulista postać.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: