PC-Man V2.0

PC-Man V2.0
Producent i rok wydania:
Bruce Mealey 1989
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.032 MB)
Zobacz także:
Jr. Pac-ManMs. Pac-ManPac-ManPac-GalPac-GirlPac-in-TimeEat ItCHAMP Ms. PacmanPacMania IIPC-ManSuper Pac-Man

Ocena: ( 0 / 10 )
12345678910

Głosów: 0 Pobrano: 1 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Kolejna reprodukcja klasycznej gry zręcznościowej Pac-Man. Główny bohater porusza się przez labirynt i zbiera kropki oraz unika duchów, używa pigułek energetycznych, aby zabić duchy dla punktów.

Recenzja - P(a)C-Man V2

P(a)C-Man V2

PC-Man V2.0 to klasyczna gra komputerowa stworzona przez Bruce'a Mealey'a i wydana w 1989 roku. Jest to ulepszona wersja popularnej gry Pac-Man, która zyskała wielu fanów na całym świecie.

Gracz wciela się w postać małego żółtego chomika, którego zadaniem jest zjedzenie wszystkich kropek na planszy, unikając jednocześnie kontaktu z duchami. Plansza składa się z labiryntu z wieloma zakrętami i korytarzami, w których gracz może poruszać się w czterech podstawowych kierunkach: w górę, w dół, w lewo i w prawo.

Głównym celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez zjedzenie kropek oraz bonusowych owoców, które pojawiają się na planszy w określonych miejscach. Każde zjedzenie kropki lub owocu przyznaje graczowi punkty, a po zebraniu wszystkich kropek na planszy przechodzi on do kolejnego poziomu.

PC-Man V2.0 oferuje również kilka bonusów i power-upów, które mogą pomóc graczowi w pokonaniu duchów. Na przykład, po zjedzeniu specjalnej kropki, gracz może tymczasowo stać się nieuchwytnym dla duchów i atakować je, zdobywając dodatkowe punkty.

Gra jest utrzymana w klasycznym stylu retro, z kolorową grafiką 8-bitową i prostymi dźwiękami. Oferuje wiele poziomów trudności, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze mogą znaleźć odpowiednie wyzwanie.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 90
2023-06-24 13:20:14
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji P(a)C-Man V2.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: