Pro Pinball: Timeshock!

Pro Pinball: Timeshock!
Producent i rok wydania:
Empire Interactive 1997
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(485.245 MB)

Ocena: ( 10 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 11 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu CD w formacie BIN/CUE.
aka: Pinball 2, Timeshock! Pro-Pinbal
Pro Pinball: Timeshock!: A tu ustawienia grafika na full. Pro Pinball: Timeshock!: A tu ustawienia grafika na full. Pro Pinball: Timeshock!:  Pro Pinball: Timeshock!:  Pro Pinball: Timeshock!:

Recenzja - Wstrząs czasu!

Wstrząs czasu!

Pro Pinball: Timeshock!Producenci gry Timeshock! to prawdziwi entuzjaści flipera, czego dowodem jest doskonałość każdego elementu produktu. Gra oferuje wiele funkcji i trybów, w tym Challenge, w którym gracze otrzymują bonusy za multi-ball, które nie wykorzystane, przekazywane są kolejnemu graczowi. Innym trybem jest wideo, który przypomina Stun Runner i umożliwia graczom kontrolowanie wyświetlacza i zbieranie punktów premii. Gra oferuje wiele animacji, a gracz ma kontrolę nad piłką, co pozwala na pełne zaangażowanie się w rozgrywkę.

Stół jest wyświetlany cały na ekranie jednocześnie, co oznacza, że ​​nie ma przewijania, dzięki czemu gracz może skupić się na grze i nie cierpi na chorobę morską. Różnorodność widoków stołu pozwala na wybór ulubionej opcji, ale najlepszy jest widok z najniższym kątem, który daje wrażenie, że piłka toczy się po powierzchni stołu.

Grafika w Timeshock! jest niesamowicie realistyczna i wykonana z dużą dbałością o szczegóły. Muzyka, stworzona przez Jake'a Burnsa i Bruce'a Foxtona, to mieszanka utworów rockowych, tanecznych i jazzowych, a gra oferuje 32 ścieżki dźwiękowe na płycie CD.

Podsumowując, Timeshock! to gra, która wyróżnia się na tle innych symulatorów pinballa, dzięki swojemu niezwykłemu poziomowi szczegółowości i entuzjazmowi, z jakim została stworzona. Dlatego warto ją wypróbować.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 55
2023-04-16 17:44:24
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Wstrząs czasu!.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: