Raging Skies

Raging Skies
Producent i rok wydania:
Darthlupi 2004
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(4.468 MB)

Ocena: ( 0 / 10 )
12345678910

Głosów: 0 Pobrano: 1 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!

Recenzja - Szalejące niebo!

Szalejące niebo!

Raging Skies to świetna i prosta strzelanka z góry, mamy liczne dodatki, takie jak mapa świata, zabawne scenki i efektowne naloty bombowe, nadają grze dużo atmosfery i wyróżniają ją spośród większości darmowych strzelanek. Gracz wciela się w postać łowcy nagród Clifftona Spoona, który stara się zdobyć sławę w przyszłym świecie. Korzystając ze swojego zaufanego futurystycznego samolotu-kosmicznego, stawia czoła złym Pantom Lordom i ich eskadrze.

Raging Skies przypomina klasyczną grę shareware Zone 66 - co może być tylko plusem. Podobnie jak w tamtej grze, w Raging Skies można poruszać się o 360 stopni, a wrogowie atakują z każdej strony. Po pokonaniu przeciwników zbiera się pieniądze, które można wydać na zakup broni i ulepszeń dla statku. Gra ta oferuje pewną swobodę ruchu, dzięki czemu nie czujemy się ograniczeni: z mapy świata możemy wybrać, gdzie będzie kolejna bitwa, przemieszczając się w danym sektorze. Dzięki temu możemy przeprowadzać naloty bombowe, zdobywając więcej pieniędzy na lepsze uzbrojenie.

W grze są 4 światy, z każdym kolejnym poziomem staje się trudniejszy. Scenki przerywnikowe pojawiają się na przestrzeni gry, aby rozwinąć fabułę, a grafika jest bardzo wyraźna i dobrze wykonana, co nadaje grze silne wrażenie retro. Muzyka również zasługuje na uwagę jako bardzo przyjemna, a interfejs użytkownika jest intuicyjny i płynny. Poziom trudności w Raging Skies jest właśnie odpowiedni: nie tak łatwy, żeby gracze się nudzili, ale też nie tak trudny, żeby gracze rezygnowali z gry z frustracji. Jedynym mankamentem jest to, że gra wydaje się trochę zbyt krótka.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 33
2023-04-10 21:08:41
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Szalejące niebo!.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: