Raptor: Call of the Shadows

Raptor: Call of the Shadows
Producent i rok wydania:
Mountain King Studios 1994
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(3.381 MB)

Ocena: ( 8.81 / 10 )
12345678910

Głosów: 16 Pobrano: 150 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra strzelanka z 1994 roku, w której gracz pilotuje futurystyczny myśliwiec i walczy z przeciwnikami na różnych poziomach. Możliwość ulepszania statku i zmiany uzbrojenia.
Raptor: Call of the Shadows: Raptor:Call the Shadows Gameplay -... Raptor: Call of the Shadows:  Raptor: Call of the Shadows:  Raptor: Call of the Shadows:  Raptor: Call of the Shadows:
Kod/Tips: Utwórz zbiór raptor.bat (w katalogu gry) o następującej treści: set s_host=CASTLE rap.exe Uruchom grę przez raptor.bat. Zyskasz nieograniczoną ilość... Więcej >>>

Recenzja - Wezwanie cieni...

Wezwanie cieni...

Raptor: Call of ShadowsRaptor jest typowym side-scrollingiem, czyli grą, w której nasz statek przemierza szare równiny ziemi i/lub kosmiczne powierzchnie, strzelając z bocznych dział do wrogów, podpalając ich domy napalmem i bombami, oraz kradnąc różne bonusy. Jednakże, sposób, w jaki te trzy składniki są podane, może wywołać albo podziw, albo nudę. Raptor: Call of Shadows należy do pierwszej kategorii. Grafika, mimo że nie jest tak dobra jak w innym arcydziele tego gatunku, Stargunner, to jednak nie przeszkadza w zabawie, kiedy mamy do dyspozycji eksperymentalny statek kosmiczny i wiele różnych ulepszeń dla niego. Fabuła jest nadmiernie banalna - obcy najeźdźcy podpalili nasz dom rodzinny (ziemię), więc musimy pozabijać gnoi!

Jak będziemy mordować? Jasne, że ogniem i mieczem, czyli pociskami. Do Każdego oprawcy mamy swoje podejście - latających złoczyńców obsługujemy różnymi działami i laserami, a budynki oraz wszystko, co związane z pełzaniem (takie jak czołgi, działa przeciwlotnicze, statki...) - bombardujemy i ostrzeliwujemy rakietami "powietrze-ziemia". Jeśli sytuacja jest naprawdę zła i na horyzoncie widzimy wesołą czaszkę z kosą - używamy wcześniej przygotowanych Mega Bomb klasy "Zabij wszystko, co żyje": wystrzeliwujemy takie cudo z otworu bombowego, odczekamy kilka sekund, a potem BUM! To idealny sposób na kosmiczne karaluchy, ale musimy pamiętać, że droga i miejsce na statku jest ograniczone...

Raptor: Call of ShadowsW przerwach między misjami, warto doskonalić swoje narzędzia walki z najeźdźcami i okupantami planety. Pieniądze z zabijania możemy uczciwie zarobić, co pozwoli nam na ulepszanie sprzętu. Jednak fani strzelanek powinni uważać, gdyż zużycie energii statku podczas zabijania bossów wpłynie negatywnie na regenerację osłony energetycznej. Ta osłona chroni nasz statek przed brutalnymi atakami zewnętrznymi, w tym przed pociskami i kulami.

Raptor jest świetną rozrywką dla fanów strzelanek. To szybka i wesoła gra, która nie wymaga skomplikowanych myśli na temat celów misji. Jesteśmy najemnikami, którzy wykonują zadania tam, gdzie ich kierują i strzelają tam, gdzie są poleceni. Jak napisano na oficjalnej stronie wydawców, "zabijaje dla pieniędzy nigdy nie było takie wesołe!".

Jeśli chcesz oderwać się od rzeczywistości i zrelaksować się przez kilka godzin, to gra Raptor na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 28
2023-04-14 14:27:13
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Wezwanie cieni....

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: