Reunion

Reunion
Producent i rok wydania:
Amnesty Design 1994
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(9.319 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Reunion

Ocena: ( 8.7 / 10 )
12345678910

Głosów: 30 Pobrano: 279 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Reunion:  Reunion:  Reunion:  Reunion:
Kod/Tips: Gra zapisuje dane w plikach SPIDYSAV.?. Gotówka zapisana jest w offsecie 388Ch (3 bajty, maks. FFFFFFh). Zasoby mineralne (maks. FFFFh): 3890h... Więcej >>>

Recenzja - Powrót do matki Ziemi

Powrót do matki Ziemi

Reunion węgierskie studio Amnesty Design to gra strategiczna z kilkoma ukrytymi niespodziankami.
Po pierwsze do gry wprowadzani jesteśmy długim filmikiem pokazującym wydarzenia poprzedzające akcję gry. To bardzo miły dodatek. Na nich też się opiera system zabezpieczeń antypirackich, które są pytaniami o daty różnych wydarzeń. Uprzedzając potencjalne pytanie – filmik nie zawiera wszystkich odpowiedzi.
Początki gry są dość standardowe. Zostajemy przywódcą kolonii w kosmosie. Wybieramy sobie kilku doradców, którzy różnią się umiejętnościami i co za tym idzie wydawanymi na nich pieniędzmi. Następnie budujemy na planecie niezbędną infrastrukturę. Wszystko jak w klasycznych RTS-ach. Zbieramy zasoby i budujemy za nie kopalnie dzięki, którym zbudujemy jeszcze więcej … kopalni. Plus towarzyszącą infrastrukturę, czyli budynki mieszkalne, wojskowe, itp. Początkowo badania naukowe prowadzimy tak jak w innych grach. Czyli wybieramy wynalazki, jednak ich lista szybko się kończy a kolejne będą się na niej pojawiać w miarę postępów w grze. Te zaś wywoływane są naszymi działaniami. A przykład bez problemu opracujemy i zbudujemy satelity. Wyślemy je w kierunku księżyca i jeśli mnie pamięć nie myli również w kierunku planet naszego układu słonecznego. Dopóki jednak nie wyślemy ich w kierunku innych systemów gwiezdnych i nie zakończy się to klęską, to nie dostaniemy możliwości wymyślenia lepszych statków kosmicznych (z lepszymi silnikami). Takich kamieni milowych w tej grze jest sporo i trzeba szybko je odkrywać, bo wroga cywilizacja co chwila nas atakuje. Za każdym razem z większym wojskiem i tylko nas postęp może ich zatrzymać.

Zobacz także:
Reunion

Autor: MarDeb
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 145
2020-04-29 12:50:54
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Powrót do matki Ziemi.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: