Road Rash

Road Rash
Producent i rok wydania:
Electronic Arts 1996
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(17.994 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Road RashGame Boy - Road Rash

Ocena: ( 8.4 / 10 )
12345678910

Głosów: 15 Pobrano: 163 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra wyścigowa motocykli, w której gracze rywalizują w niebezpiecznych i zabójczych wyścigach. Można używać broni, aby powstrzymać innych kierowców, a także ulepszać swoje motocykle, aby osiągnąć wyższą prędkość i zwyciężyć w wyścigach.
Road Rash:  Road Rash: Nauka latania - bliski kontakt z autem.

Recenzja - Urazy drogowe...

Urazy drogowe...

Road RashRoad Rash oferuje się Ci udział w jednej z wielu nielegalnych wyścigów motocyklowych na drogach USA. Aby zdobyć pierwsze miejsce, należy wykorzystać wszelkie środki - możesz kopać przeciwników, zderzać się z nimi i korzystać z wielu innych sposobów, dzięki którym pozostaną oni leżący na trasie, a Ty będziesz kontynuować jazdę. Ponieważ wyścig jest nielegalny, nikt nie zadbał o to, by choć trochę oczyścić drogę przed Tobą, więc bądź gotowy na unikanie samochodów z naprzeciwka, omijanie pieszych i uciekanie przed policją. Jadąc z oszałamiającą prędkością (oczywiście, Twój początkowy motocykl na to nie jest zdolny, ale z czasem będziesz mógł pozwolić sobie na prawdziwe stalowe potwory), nie chce się zwracać uwagi na mało imponujące tła i modele motocyklistów. Poza tym, rozpraszając się na nich, ryzykujesz wpadnięcie pod samochód z naprzeciwka. Więc jeśli lubisz wyścigi motocyklowe, a grafika nie jest dla Ciebie na pierwszym miejscu, koniecznie spróbuj tej gry. Nie pożałujesz.

Road Rash to remake oryginalnej gry z początku lat dziewięćdziesiątych. Dla tych, którzy nie grali w oryginał, rywalizujesz z trzynastoma innymi Road Rashersami, którzy zrobią wszystko, aby wygrać. Podczas wyścigu masz dwie opcje do wyboru: albo robisz wszystko, aby przejść linię mety, albo używasz broni, aby powalić Rashersów na ziemię, jeśli sprawiają ci kłopoty. Jeśli zrobisz to drugie, twoi przeciwnicy zrobią to samo w następnym wyścigu.

Road RashDo wyścigu masz pięć torów: Miasto, Półwysep, Pacific Highway, Sierra Nevada i Napa Valley. Niektóre z tych torów są niebezpieczne. Poza przeszkodami i ruchem drogowym, z którymi spotykasz się po drodze, są też jednostki policyjne na motocyklach, które aresztują cię, jeśli uda ci się uderzyć w nich lub zatrzymać się w ich pobliżu. Jeśli zostaniesz złapany, będziesz musiał zapłacić grzywnę, aby wziąć udział w kolejnych wyścigach. Jeśli zbyt często ulegasz wypadkom, twój motocykl zostanie zniszczony, zmuszając cię do zapłacenia za szkody. Kwota, którą musisz zapłacić, zależy od motocykla, którym jeździsz. Po ukończeniu pierwszych pięciu torów musisz ścigać się na nich jeszcze cztery razy - ale na znacznie wyższym poziomie trudności. Jeśli uda ci się wygrać na wszystkich poziomach pięć torów, zdobywasz Puchar Road Rash!

Do wyboru jest około pięciu motocykli, podzielonych na trzy grupy: Rat, Sport i Super. Na pierwszym poziomie zaczynasz grę motocyklem Rat. W miarę postępu przez poziomy, będzie coraz ważniejsze, aby wybierać motocykle z różnych klas. Jeśli nie masz planów zdobycia Pucharu Road Rash, możesz wybrać tryb Thrash. Różnica między tym trybem a innym polega na tym, że nie ma w nim pieniędzy (tj. nie wolno ci kupować motocykli) i rywalizujesz z czternastoma przeciwnikami. Jeśli rozbijesz swój motocykl lub zostaniesz aresztowany, musisz zaczynać wszystko od nowa. Bez względu na tryb, który wybierzesz, zawsze zaczynasz na ostatnim miejscu.


Opinia

Road RashRoad Rash to jedna z moich ulubionych gier wyścigowych z lat 90-tych. Gra oferuje naprawdę wciągającą rozgrywkę, pełną nielegalnych wyścigów, walk i szarż na motocyklu. Mechanika gry polega na tym, że jeśli nie możesz wygrać wyścigu, to po prostu pchnij swojego przeciwnika z drogi. To może wydawać się brutalne, ale właśnie to czyni tę grę tak emocjonującą. Każda trasa jest wypełniona przeszkodami, wypadkami, policją i innymi zawodnikami, którzy chcą Cię zniszczyć. Grafika może być trochę przestarzała, ale to nie ma znaczenia, ponieważ rozgrywka jest wciągająca.Muzyka w grze jest świetna i uzupełnia jej atmosferę.  Road Rash to klasyczna gra, która dostarcza wiele emocji i zabawy. Jest to gra, która trzyma Cię w napięciu przez cały czas. Polecam ją każdemu, kto lubi wyścigi na motocyklach i chce spróbować czegoś trochę bardziej ekscytującego i brutalnego.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 109
2023-04-12 12:31:17
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Urazy drogowe....

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: