Road Wage

Road Wage
Producent i rok wydania:
NonStop Entertainment 2001
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(31.494 MB)

Ocena: ( 5 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 9 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu CD w formacie ISO.
Road Wage:  Road Wage:  Road Wage:  Road Wage:  Road Wage:

Recenzja - Symulator rzucania płonącymi paczkami

Symulator rzucania płonącymi paczkami

Od czego by tu zacząć... developer prawdopodobnie wydał tylko jedną grę (recenzowany cud stworzenia), której daleko do bycia non stop entertainment.

Wcielamy się w rolę kuriera i naszym zadaniem jest oczywista oczywistość - dowożenie przesyłek. W ten sposób zarabiamy pieniążki, które pozwolą nam zakupić lepsze autka aby naszą pracę wykonywać lepiej - przynajmniej napędzamy gospodarkę. Mam nadzieję, że ta branża nie wygląda w rzeczywistości jak przedstawiona tutaj, bo bałbym się cokolwiek przez internet zamawiać.

Jedziemy od punktu A do B uważając na niedzielnych kierowców, piratów drogowych, auta jeżdżące W POPRZEK drogi, OGROMNE RURY kopiące dziury, WYBUCHOWE HYDRANTY (?!) wkopane w jezdnię, PŁONĄCE auta, SKACZĄCE auta, EKSPLODUJĄCE PACZKI rzucane przez innych kierowców, MIAŻDŻĄCE TOI-TOI... i tego można mnożyć. Nie da się odmówić kreatywności jeżeli chodzi o utrudnianie życia graczowi.

Nasze autko jedzie w linii prostej, jeżeli droga skręca to kierowca trzyma się pasa jakby sunął po szynach, skręcać wciąż można... a w zasadzie zjeżdżać na inne pasy. Na ulicy leżą różne "podnaszalne" znajdźki, jedne dobre, inne negatywne. Pieniążki też. Możemy też zbierać elementy czołgu... po co? Żeby się CZOŁGIEM stać i z maniakalnym śmiechem walić do cel... znaczy jechać do celu nie zważając na przeszkody.

Graficznie nie powala, to też nie produkcja AAA, raczej "AAA zrobię sobie grę!" Kanciaste, ciosane kamieniami, ale kolorowe (szary to też kolor!).

O ile muzyczka bywa momentami chwytliwa, o tyle zupa pozostałych dźwięków może być ciężka do przełknięcia. Silnik furkocze, tu coś gwiżdże, piszczy, klika, za chwilę klaksony oraz inne wybuchy. Chaos, jeden wielki chaos, ale czego by nie powiedzieć - nie odbiega daleko od rozgrywki.

Gra nie porywa, to nawet nie przeciętniak, ale mnie osobiście urzekła topornością i surrealizmem. Jest trudna, ale to wynika raczej z designu (bądź jego braku) samych wyzwań, którym przyjdzie nam sprostać. Trzeba uważać żeby za dużo nie przegrywać, bo stracone w ten sposób pieniążki nie są nam zapominane... i zakup upragnionej fury może się stać jedynie odległym snem :)

Polecam... obejrzeć na Youtube.

Autor: Bluehardt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 127
2020-07-11 11:09:25
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Symulator rzucania płonącymi paczkami.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: