Star General

Star General
Producent i rok wydania:
Strategic Simulations 1996
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(267.666 MB)
Zobacz także:
Panzer GeneralPanzer General 2Panzer General III: Scorched EarthAllied GeneralFantasy GeneralPacific GeneralPeople's GeneralPanzer General 3D Assault

Ocena: ( 9 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 1 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: W archiwum znajduje się manual w formacie PDF oraz gotowe ustawienia do DosBoxa w pliku SC.conf

Recenzja - Star General

Star General

"Star General" to strategiczna gra komputerowa typu turowego wydana w 1996 roku przez Mindscape. Gra umożliwia graczom dowodzenie flotami kosmicznymi w fikcyjnym wszechświecie i prowadzenie wojen międzyplanetarnych. Oto recenzja gry "Star General":

Grafika i dźwięk:
Grafika w "Star General" była zgodna z standardami gier strategicznych tamtego okresu. Oferta ta prezentowała się na poziomie plansz i interfejsu użytkownika. Jednak grafika jednostek i efekty wizualne bitew pozostawiały sporo do życzenia w porównaniu do współczesnych standardów. Dźwięk w grze był przeciętny, oferując podstawowe efekty dźwiękowe związane z ruchem jednostek i bitwami, ale nie był to główny aspekt gry.

Rozgrywka:
"Star General" oferuje głęboką rozgrywkę strategiczną na poziomie międzyplanetarnym. Gracze wybierają jedną z trzech dostępnych frakcji i prowadzą swoją ekspansję kosmiczną, zdobywając nowe planety, rozwijając floty kosmiczne i walcząc z przeciwnikami.

Jednym z kluczowych elementów rozgrywki jest zarządzanie zasobami i produkcją jednostek. Gracze muszą dbać o dostęp do surowców i rozbudowywać infrastrukturę na zdobytych planetach, aby zwiększać swoje możliwości militarno-ekonomiczne.

Bitwy międzyplanetarne są realizowane w trybie turowym i wymagają strategicznego myślenia. Gracze muszą wybierać, które jednostki wysłać do walki i jakie taktyki wykorzystać, aby pokonać wroga.

Zawartość i autentyczność:
"Star General" nie posiada licencji na znane marki związane z nauką-fikcją ani na konkretne wszechświaty. Gra stworzyła własny fikcyjny świat i historię, co pozwoliło twórcom na swobodę w projektowaniu rozgrywki.

Podsumowanie:
"Star General" to klasyczna gra strategiczna, która może dostarczyć wielu godzin rozrywki dla miłośników tego gatunku. Oferuje różnorodność jednostek, taktyk i frakcji, co wprowadza elementy taktyczne do rozgrywki. Choć grafika i dźwięk nie są już na dzisiejszym poziomie, to gra wciąż może przyciągnąć tych, którzy cenią sobie głęboką strategię kosmiczną. Dla fanów gier strategicznych i naukowej-fikcji, "Star General" może stanowić interesującą opcję w kategorii gier kosmicznych.

Autor: ZbysiuGamer
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 774
2023-09-17 15:09:30
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Star General.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: