Stunts

Stunts
Producent i rok wydania:
Distinctive Software 1990
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.017 MB)

Ocena: ( 8.43 / 10 )
12345678910

Głosów: 14 Pobrano: 189 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Stunts: Ujęcie z nieudanego skoku, które możemy... Stunts: Bolesne nie udany skok przez most Stunts: I ruszamy w pogoń za przygodą :D Stunts: Po uruchomieniu gry, pokaże nam się takie oto... Stunts:
Kod/Tips: Jeśli w czasie jazdy napotkasz na swej drodze dwa stojące betonowe bloki, to ustaw się dokładnie na środku jezdni - przejedziesz bezpiecznie. 1.... Więcej >>>

Recenzja - Rajdowcy i konstruktorzy na start!

Rajdowcy i konstruktorzy na start!

Stunts firmy Distinctive Software to świetna gra wyścigowa. Można było w niej pościgać się najlepszymi samochodami tamtych czasów. Można było sobie wybrać bolid Formuły 1, można było również Lancię Delta Integralle. Oczywiście też marzenia wszystkich starszych i młodszych fascynatów automobili, czyli Porsche Carrera 4 i Lamborghini Countach. Jednak w błędzie jest ten, kto myśli, że wyścigówki były zawsze najlepszym wyborem. Trasy bowiem były zróżnicowane. Od gładkich i prostych niczym objazd blatu stołu do ściganie się po lodzie. W tym ostatnim przypadku i przy złym doborze samochodu otrzymywaliśmy raczej symulator jazdy figurowej. I dobrze, bo to oznaczało, że fizyka w grze działa. Ścigało się zawsze w dwa samochody. Gra karała za nieostrożność zgodnie z logiką. Na płaskim terenie samochody zwalniały po wyjechaniu na trawę. Gdy wypadły za barierkę na moście to ulegały zniszczeniu.
Jednak najważniejszą i dającą grywalność na wiele godzin był wbudowany edytor tras. Bez większego wysiłku w kilka minut można było sobie ułożyć tor marzeń. Pełen prosty lub przeciwnie – tak skomplikowany, że tylko napęd na cztery koła pomagał oraz zdjęcie nogi z pedału gazu (palca z przycisku). Mimo, że nie jestem i nie byłem fanem wyścigów, to ta gra bardzo mi się spodobała. Zwłaszcza tworzenie nowych tras.

Zobacz także:
Stunts

Autor: MarDeb
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 138
2020-04-29 15:59:15
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Rajdowcy i konstruktorzy na start!.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: