Super Mario Bros 3

Super Mario Bros 3
Producent i rok wydania:
Margasoft 2002
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.385 MB)
Gra także w wersji:
Nintendo NES - Super Mario Bros 3
Zobacz także:
Mario Brothers VGAMario is MissingMario Teaches TypingMario's Game GallerySuper Mario BrosSuper Mario XPMario & LuigiSuper Mario World DXSuper Mario: The QuestDr. MarioElectric Crayon 3.1: Super Mario Bros & Friends: When I Grow UpArio Bros.Super Mario BrosSuper Mario SketchSuper Mario 64New Super Mario KartSuper Mario Bros. Crossover

Ocena: ( 9.25 / 10 )
12345678910

Głosów: 4 Pobrano: 177 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka. Mario Sorb 3.
Super Mario Bros 3:  Super Mario Bros 3:  Super Mario Bros 3:  Super Mario Bros 3:  Super Mario Bros 3:

Recenzja - Remake MB3

Remake MB3

To prawdziwy remake Mario. Nie ma dodanych postaci ani efektów, tylko czysty Mario w najlepszym wydaniu. Jeśli pamiętasz Mario Bros 3 z czasów konsoli Nintendo, ta gra będzie dla Ciebie bardzo znajoma. Ekran startowy z kurtynami i mapa wioski, gdzie poruszasz się swoim małym Mario po ścieżkach między poziomami. Oczywiście możesz przejść do kolejnego poziomu dopiero po ukończeniu poprzedniego.

Grafika nie jest rewelacyjna, ale wpisuje się w standardy, jakie można oczekiwać od remake'u Mario. Gra jest stosunkowo łatwa do zrozumienia, pomimo że większość jest w języku francuskim. Sterowanie może być na początku uciążliwe, gdyż Mario ślizga się i nie zatrzymuje tam gdzie chcemy, co skutkuje czasem że wpada na wrogów.

Podsumowując, jeśli szukasz czegoś w stylu oryginalnych gier z Mario, to jest dobry wybór, w przeciwieństwie do niektórych remake'ów, które odnoszą się do Super Mario tylko poprzez użycie Mario jako postaci gry.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 41
2023-04-13 14:52:10
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Remake MB3.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: